Pārsteidzoši! Fakti, ko tu nezini par apaviem

Komentāri
Pārsteidzoši! Fakti, ko tu nezini par apaviem

Kad runa ir par modi un apaviem, vīriešiem nav nekādas teikšanas. Atkarība no apaviem ir sieviešu lielākā problēma un bailes, jo visa ikmēneša alga pazūd nekurienē. Arī skapis kļūst par orientēšanās galamērķi, kam ir nepieciešama īpaši sagatavota karte. 

Neviena no mums nevar iedomāties dzīvi bez apaviem. Bieži vien mūs māc doma, ja nopirkšu kurpes, cik ilgi tās kalpos un kurp ar tām varēšu doties. Kurpes ir kā aksesuārs, kuras sievietes piemeklē jebkurai dzīves situācijai. Neizvēlīgums ir viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ sievietes var nopirkt trīs vienādus apavu pārus atšķirīgā krāsā.
Rubīna krāsas kurpes, vīrieši augstpapēžu apavos un kedas, ir tikai daži satraucošākie fakti, par kuriem patiešām būsi pārsteigta. Topā tiek apkopoti septiņi jautrākie fakti par apaviem, ko tu vēl nezini.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: pārsteidzoši fakti par apaviem

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl