Komentāri
Pārsteidzoši dati! Atklāts, kuras horoskopa zīmes pārstāvji visbiežāk krāpj savus partnerus
Foto: Scanpix

Jauns pētījums atklāj pārsteidzošas lietas! Austrālijā izveidotā mājaslapa ārlaulību sakariem tiem, kuriem attiecību statuss ir “aizņemts” atklājuši interesantu sakarību starp krāpšanu un zvaigznēm! Noskaidrots, kura horoskopa zīme ir visneuzticīgākā.

Mājaslapa victoriamilan.com darbojas ar mērķi atrast ārlaulību sakarus tiem, kuri jau ir precēti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mājaslapas izveidotāji atklājuši, ka pagājušajā gadā reģistrēto lietotāju skaitā ir visvairāk Ūdensvīri (11%), Zivis (10,1%) un Auni (10%).

Eksperte atklāj, kāpēc krāpšana ir normāla

Visuzticamākie partneri (ja tā to vispār var nosaukt) izrādījušies Strēlnieki – vien 6,5% novembrī un decembrī dzimušo reģistrējušies šajā mājaslapā.

Kuras ir nesaderīgākās horoskopa zīmes?

Kas interesanti, Lauvas un Skorpioni tiek uzskatīti par ļoti seksuālām zīmēm, bet reģistrēto lietotāju skaits ir krietni mazāks, kas nozīmē, ka šīs zīmes pārstāvji ir uzticīgi saviem partneriem.

Foto: atklāj sava un partnera numeroloģisko saderību

Lai nepiedzīvotu krāpšanas skandālu un pārdzīvojumus, pārbaudi savu un partnera saderību! Kā to izdarīt? Uzraksti dzimšanas datus (savus un sava partnera) vienā rindā bez nullēm. Visus ciparus saskaitiet. No iegūtās summas atskaitiet 22, līdz iegūsiet skaitli, kas mazāks par 22. Tas arī būs jūsu saderības indekss.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl