Pārsteidzoši dati! Atklāts, kuras horoskopa zīmes pārstāvji visbiežāk krāpj savus partnerus

Pievienot komentāru
Pārsteidzoši dati! Atklāts, kuras horoskopa zīmes pārstāvji visbiežāk krāpj savus partnerus
Foto: Scanpix

Jauns pētījums atklāj pārsteidzošas lietas! Austrālijā izveidotā mājaslapa ārlaulību sakariem tiem, kuriem attiecību statuss ir “aizņemts” atklājuši interesantu sakarību starp krāpšanu un zvaigznēm! Noskaidrots, kura horoskopa zīme ir visneuzticīgākā.

Mājaslapa victoriamilan.com darbojas ar mērķi atrast ārlaulību sakarus tiem, kuri jau ir precēti.

Mājaslapas izveidotāji atklājuši, ka pagājušajā gadā reģistrēto lietotāju skaitā ir visvairāk Ūdensvīri (11%), Zivis (10,1%) un Auni (10%).

Eksperte atklāj, kāpēc krāpšana ir normāla

Visuzticamākie partneri (ja tā to vispār var nosaukt) izrādījušies Strēlnieki – vien 6,5% novembrī un decembrī dzimušo reģistrējušies šajā mājaslapā.

Kuras ir nesaderīgākās horoskopa zīmes?

Kas interesanti, Lauvas un Skorpioni tiek uzskatīti par ļoti seksuālām zīmēm, bet reģistrēto lietotāju skaits ir krietni mazāks, kas nozīmē, ka šīs zīmes pārstāvji ir uzticīgi saviem partneriem.

Foto: atklāj sava un partnera numeroloģisko saderību

Lai nepiedzīvotu krāpšanas skandālu un pārdzīvojumus, pārbaudi savu un partnera saderību! Kā to izdarīt? Uzraksti dzimšanas datus (savus un sava partnera) vienā rindā bez nullēm. Visus ciparus saskaitiet. No iegūtās summas atskaitiet 22, līdz iegūsiet skaitli, kas mazāks par 22. Tas arī būs jūsu saderības indekss.