Pārstāvēt Latviju starptautiskā skaistumkonkursā pošas šarmanta gaišmate Jesfira

6 komentāri
Pārstāvēt Latviju starptautiskā skaistumkonkursā pošas šarmanta gaišmate Jesfira
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Starptautiskā skaistumkonkursa ”Miss&Mrs. Top of the World 2020” fināls vairs nav aiz kalniem, un gods pārstāvēt Latviju vecuma grupā no 26 līdz 46 gadiem uzticēts daiļajai dziedātājai un trīs bērnu māmiņai Jesfirai Burovai no Rīgas.

Kā Skaties.lv atzīst 34 gadus vecā Jesfira, lai gan iegūta augstākā izglītība ekonomikas jomā un uzkrāta liela pieredze starptautiskā tirgū, viņas sirdij vienmēr tuvāka bijusi medicīna un skaistumkopšana. Konkursante nevar vien sagaidīt, kad drīzumā iegūs kosmētiķes diplomu.

”Uzskatu, ka veselā miesā ir vesels gars. Tāpēc aktīvi nodarbojos ar sportu. Man ir veselīgs dzīvesveids un uzturs, kā arī pievēršu nopietnu uzmanību savai garīgai attīstībai.

Man ļoti patīk dziedāt un tieši šo savu talantu demonstrēšu konkursa žūrijai. Pavisam nesen iznācis arī mans pirmais videoklips. Manuprāt, sanāca ļoti smuki,” saka Jesfira. ”Dziesma ir par maniem dziļiem pārdzīvojumiem…”

”Savā dzīvē esmu pieredzējusi gan ļoti skaistus un laimīgus brīžus, gan ļoti smagus un traģiskus posmus. Tāpēc vēlos būt līdzās un sniegt atbalstu sievietēm, kurām pašlaik ir grūts dzīves posms ar sāpēm un pārdzīvojumiem. Pati esmu tikusi cauri šādiem dzīves posmiem, un saprotu, cik smagi un grūti tas var būt.

Man ļoti patīk iedvesmot sievietes. Katra no mums ir īpaša, vienreizēja, satriecoša, ar bezgala bagātu potenciālu! Un es ticu, ka visu, ko sieviete vēlas, viņa var sasniegt.

Ierobežojumi ir tikai mūsu galvās. Tāpēc nebaidāmies ticēt un sapņot, jo tas tiešām strādā!” stāsta skaistumkonkursa fināliste.

Krāšņi foto: pasaules skaistākās sievietes žilbina peldkostīmos

Par piedalīšanos kādā skaistumkonkursā Jesfira sapņojusi jau bērnībā. ”Maziņa staigāju pa māju māsas augstpapēžu kurpēs, uzkrāsotām lūpām, iedomājoties sevi par superzvaigzni no televizora. Ņēmu ”mikrofonu”, kas bija parasta plastmasas pudelīte, un dziedāju dziesmas angļu valodā, atkārtojot kustības,” atminas skaistule.

Pagājušajā gadā Jesfira vietnē ”Facebook” pamanījusi, ka kāda no viņas paziņām piedalījās skaistumkonkursā ”Mrs. Continental”.

”Viņa tik labi atsaucās un tik interesanti stāstīja par visu pieredzi, ka arī es uzreiz zināju, ka gribu piedalīties! Un es padomāju: kāpēc nē? Esmu simpātiska, interesanta, daudzpusīga. Es arī varu un gribu,” teic Jesfira. ”Tāpēc esmu šeit un aktīvi gatavojos konkursam.”

Tam, kā norit Jesfiras gatavošanās ”Miss&Mrs. Top of the World 2020” finālam, ikviens var sekot līdzi viņai vietnēs ”Instagram” un ”Facebook”.

”Vēlos pateikt visiem milzīgs paldies par atbalstu, labiem vārdiem un novēlējumiem,” tā Jesfira.

Jau vēstīts, ka skaistumkonkursa ”Miss&Mrs. Top of the World 2020” fināls notiks no 11. līdz 13. februārim tiešsaistē. Latviju konkursā pārstāv arī Elīna Ustal al UUstala no Stendes.

6 komentāri