Pārstāvēt Latviju starptautiskā skaistumkonkursā pošas daiļa gaišmate no Stendes

17 komentāri
Pārstāvēt Latviju starptautiskā skaistumkonkursā pošas daiļa gaišmate no Stendes
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Tuvojoties skaistumkonkursa ”Miss & Mrs. Top of the World 2020” finālam, kas decembrī notiks tiešsaistē, kļuvis zināms, ka Latviju tajā pārstāvēs 25 gadus vecā Elīna Ustal al UUstala.

Elīna dzīvo netālu no Talsiem, mazā, bet pašai ļoti mīļā pilsētiņā Stende. Viņas profesijas saistīta reklāmas pakalpojumu nozari.

”Esmu vadījusi nelielus kultūras pasākumus, bet šobrīd dzīve ir ievirzījusies vairāk apkalpojošā sfērā. Kaut arī no malas izskatos ļoti klusa un mierīga, patiesībā varu būt īsts spridzeklītis!

Man patīk komunicēt ar cilvēkiem, patīk iepazīt jaunus cilvēkus un iegūt jaunus paziņas,” Skaties.lv par sevi stāsta konkursante.

No darba brīvajā laikā viņa mīl dodies dabā. ”Dodos apskatīt jaunas vietas vai arī izstaigāt jau sen zināmas takas. Nosēdēt mājās man ir grūti, tāpēc, ja nav kur doties, tad eju pastaigā šeit pat, pa savu mazo pilsētiņu kopā ar sunīti Mesu vai arī dodos uz tuvējo mežu,” savu iecienītāko atpūtas veidu atklāj skaistule.

Dalība konkursā ”Miss & Mrs. Top of the World 2020” lielā mērā bijis Elīnas mamma Anastasijas Foksas pirksts.

”Mana mamma pastāstīja par šo iespēju. Viņa šogad piedalās konkursā ”Ms. & Mrs. Top of the World Classic 2020” un pastāstīja man, ka konkursa nacionālā direktore mani ir pamanījusi, saskata manī potenciālu un vēlētos, lai es piedalos konkursā un pārstāvu Latviju. Būsim godīgi – kura meitene gan nevēlētos piedalīties šādā pasākumā, tāpēc es piekritu.

Šis būs man kas jauns un nebijis! Jaunībā esmu īslaicīgi gājusi modeļu skolā ”Natalie”, bet es to īsti neskaitu kā pieredzi,” klāsta Elīna

Viņas mērķis konkursā nav izcelties. ”Es būšu es pati ar savu vienkāršību!” viņa uzsver.

”Jau pašā sākumā, kad man piezvanīja un pastāstīja par konkursa norisi un to, ka būs jāprezentē savs talants vai prasmes, es atbildēju, ka man īsti šādu talantu nav. Būšu godīga – es neesmu ne laba dziedātāja, ne arī gleznot protu. Man ir daži hobiji, ar kuriem patīk šad un tad aizrauties, bet ko tieši rādīšu žūrijai, tas lai pagaidām vēl paliek pie manis,” tā Elīna.