Pārstāvēt Latviju starptautiskā apalīšu skaistumkonkursā pošas arī efektīga teoloģijas studente

Pārstāvēt Latviju starptautiskā apalīšu skaistumkonkursā pošas arī efektīga teoloģijas studente
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Tuvojoties skaistumkonkursa lielo izmēru daiļavām ”Miss&Mrs. Top Of The World Plus Size 2020” finālam, kas decembrī notiks tiešsaistē, kļuvis zināms, ka Latviju tajā pārstāvēs arī 32 gadus vecā rīdziniece un teoloģijas studente Ramona Zeidaka.

Ramona ir dzimusi un augusi Rīgā un šobrīd ir Latvijas Universitātes teoloģijas fakultātes trešā kursa studente.

”Izvēlējos studēt teoloģiju, jo vienmēr esmu vēlējusies izzināt dažādas reliģijas, to vēsturi un nozīmi mūsdienu sabiedrībā. Papildus tam studijas ir devušas man pamatprasmes senajās valodās, kas, manuprāt, ir vienreizējs ieguvums,” Skaties.lv atklāj sarkanmatainā skaistule.

Kā Ramona atzīst, studijas ir tikai daļiņa no viņas ikdienas: ”Nu jau vairāk kā četrus gadus dzīves ritmu diktē mans prieks un lepnums – dēliņš Rihards, kuru audzinu viena pati.”

Lai arī viņas ikdiena, studijas un četrgadnieka audzināšana ir ļoti saspringta, Ramona cenšas izbrīvēt laiku gan sev, gan saviem hobijiem.

”Man patīk vienkāršas lietas, piemēram, makšķerēšana apvienojumā ar laivu braucienu ezerā. Miers, klusums un dabas klātesamība – tas ir veids, kā es spēju pabūt ar sevi un savām domām, paralēli baudot to, kas man patīk.

Kā jau īstena latviete, rudenī mēdzu klīst pa mežu ar groziņu un nazīti rokās – sēņošana man ir neatņemama rudens sastāvdaļa. Laiks sēņojot man pazūd nemanot!” viņa stāsta.

Pēdējos trīs gadus Ramonai ir kāda sevišķa nodarbošanās – viņa ir Latvijas Kabriokluba prezidente. ”Kabrioleti ir mana sirdslieta kopš brīža, kad iegādājos savu pirmo kabrioletu. Un nu jau rit 15. gads, kā sevi varu saukt par kabrioleta īpašnieci.

Kabrioleti ir liela mana dzīves sastāvdaļa, kluba pasākumus organizēju un vadu ar lielu entuziasmu. Protams, organizatora darbs nav viegls, nākas saskarties arī ar dažādām grūtībām, bet tām tieku pāri ar smaidu un savas lieliskās komandas un domubiedru atbalstu.

Droši varu teikt, ka esmu arī tehniska sieviete, jo uzskatu ka sava mašīna ir jāpārzina no A līdz Z, savu iespēju robežās,” saka konkursante.

”Kopumā uz dzīvi cenšos skatīties pozitīvi un ticēt labajam.

Kopš bērnības ļoti mīlu dzīvniekus, pašai šobrīd mājas ir kaķis vārdā Mikelandželo jeb, kā abi ar dēlu viņu mīļi mēdzam saukt, Mikijs.

Savu iespēju robežās iesaistos labdarības projektos, ziedoju drēbes, apavus un dodos uz dzīvnieku patversmēm, lai samīļotu kaķus un izvestu pastaigāt suņus, kuri tur ļoti gaida savus jaunos saimniekus. Mīlestību pret dzīvniekiem un jebkuru dzīvu būtni mācu arī savam dēlam. Kā rakstīja Franču rakstnieks un lidotājs Antuāns de Sent-Ekziperī savā grāmatā ”Mazais princis”, ”mēs esam atbildīgi par tiem, kurus pieradinām”.”

Ramona ir sociāli aktīva un cenšas ķert katru dzīves mirkli un iegūt jaunu pieredzi.

”Arī konkursā ”Miss&Mrs. Top Of The World Plus Size 2020”, manuprāt, būs vērtīga pieredze un aizraujošs piedzīvojums. Kaut kas tāds, uz ko nākotnē atskatīties ar smaidu un pozitīvam emocijām!

Šī būs mana pirmā pieredze šāda veida konkursā.

Protams, būtu muļķīgi teikt, ka uzvara konkursā nav būtiska, bet to lems kompetentā žūrija un skatītāji, kuru balsis šajā konkursā būs ļoti nozīmīgas.

Paldies Katrīnai Lazdovskai, konkursa Latvijas nacionālajai direktorei, par iedrošinājumu uzdrīkstēties startēt šajā konkursā!” teic Ramona.

Kā spriež skaistule, mūsdienu vide uzspiež cilvēkam daudz un dažādus stereotipus, un, pēc viņas domām, ir svarīgi pieņemt sevi, kāds vai kāda esi, jo harmonija un laime iet roku rokā. ”Tiklīdz cilvēks ir harmonijā ar sevi, viņš jūtas laimīgs. Es apzinos, ka būtiski ir dzīvot saskaņā ar sevi un savām vērtībām, ko mērķtiecīgi arī cenšos darīt.

No sirds novēlu visiem atrast savu laimi un būt harmonijā ar sevi!” tā ”Miss&Mrs. Top Of The World Plus Size 2020” Latvijas pārstāve.