Pāris nedēļās to iegādājušās jau tūkstošiem sieviešu! Latvijā radīts sapņu plānotājs dāmām

6 komentāri
Pāris nedēļās to iegādājušās jau tūkstošiem sieviešu! Latvijā radīts sapņu plānotājs dāmām

26 gadus vecā uzņēmēja Lelde Kovaļova šogad piepildījusi savu ilgi loloto sapni par sievišķīga un motivējoša plānotāja izdošanu sievietēm, kā rezultātā radies “Dream Light plānotājs 2018”.  Plānotājs jau guvis milzīgus panākumus savā “Facebook” lapā un dažu nedēļu laikā to iegādājušās jau tūkstošiem sievietes.

Lelde par neticamajiem pārdošanas rezultātiem arvien nespēj beigt priecāties un lepojas, ka pašmāju ražojums jau devies arī uz ārvalstīm – Spāniju, Vāciju, Ameriku, Grieķiju un citām zemēm, kur atrodas mūsu latviešu sievietes.

Lelde ikdienā kopā ar vīru vada video studiju “Dream Light Studio” un aktīvi darbojas arī citos projektos, tomēr ideja par  jaunā koncepta plānotāja izdošanu ilgi nebija devusi mieru.

Lelde Kovaļova

Lelde Kovaļova

Es gribēju radīt ērtu un sievišķīgu plānotāju, kurā sievietes varētu pierakstīt savus mērķus, idejas, treniņu grafikus un citas noderīgas lietas. Es pati esmu pārliecinājusies, ka pierakstītas lietas piepildās un palīdz mums atcerēties, ka esam kaut ko sev apsolījušas. Plānotājus lietoju jau vairākus gadus un tie atvieglo manu ikdienu, tomēr nebiju līdz šim atradusi plānotāju, kurš būtu ne tikai vizuāli pievilcīgs, bet arī viegli pārnēsājams un ar pārskatāmu nedēļas atvērumu.

Iepriekš Lelde ir strādājusi pārdošanā un viņai vienmēr bija svarīgi klientiem piedāvāt draudzīgu un patīkamu servisu, tāpēc pati ikdienā viņa atbildu uz simtiem vēstulēm, uzrunājot savas klientes personīgi. Kā atzīst pati plānotāja autore, tas aizņem ļoti daudz laika un gadās, ka darbs ieilgst līdz rītam, tomēr pozitīvās atsauksmes burtiski izdzēš visu nogurumu.

Lelde Kovaļova

Lelde Kovaļova

Pateicoties plānotājam, esmu iepazinusies ar fantastiskām sievietēm- ļoti atsaucīgām, uzņēmīgām un talantīgām. Radās ideja par iedvesmojošu semināru organizēšanu un pirmā kopīgā dāmu sanākšana visticamākais notiks jau pēc Jaunā gada.

Visvairāk Lelde priecājas, ka radošā plānotāja komanda ir paplašinājusies un izveidojusies komanda, kura plānotāju turpinās izdot arī nākamgad.

Lelde Kovaļova

Lelde Kovaļova

Mums tas bija šoks, kad pirkuma vēstules sāka pienākt viena pēc otras ar dažu minūšu starpību. Iepriekš uztraucos, vai man vispār izdosies pārdot dažus plānotājus, bet negaidītā interese radīja tādu prieku, ka radās papildus enerģija, lai apkopotu lielo pasūtījumu skaitu.

Pašu maketu Leldei palīdzējis izveidot vīrs un bieži vien nācies strādāt naktī, kad abu divgadīgais dēls bijis devies gulēt.

Video

Ja arī Tu vēlies iegūt savā īpašumā šo plānotāju, tad dodies uz šo lapu!

6 komentāri