Pāri meklē papardes ziedu fotokameras priekšā

Komentāri

Erotiskās mākslas fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs papardes zieda meklēšanā var noraudzīties visu gadu. Pie Aleksandra Sokolova uz fotostudiju iemūžināt intīmās tuvības mirkļus bieži dodas daudzi pāri. Šajos duetos vīriešiem vecums ir pēc 40 gadiem, bet sievietēm – pēc 30.

Aplūko pēc Līgo nakts Aleksandra Sokolova erotiskās mākslas fotogaleriju!

Vairāk foto skaties šeit – http://www.sokolovstudio.com/

Ņemot vārā diskrētumu, pie Aleksandra nepaliek neviena pāra fotogrāfija. Visticamāk, ka arī paši drosmīgie pāri, nevienam, izņemot sevi, šīs bildes rādījuši nav. No savas pieredzes Aleksandrs var secināt – jo augstākstāvošs savā amatā ir cilvēks, jo viņa iztēle un tās realizācija ir perversāka. Neviens pat nevarot iedomāties, cik augsta ranga un populāras personas, ierodoties pie viņa uz pāru fotosesijām. Fotogrāfs to skaidro ar vēlmi nomest savus ikdienas uzliktos ‘’žņaugus” un atbrīvoties. Pašu pirmo pāru fotosesiju pirms 7 gadiem Aleksandrs nebija plānojis. Uz ikdienišķu erotiskā foto sesiju atnākusi topošā māmiņa, kurai līdzi ieradies arī vīrs un negaidīti izteicis vēlēšanos radošajā procesā piedalīties. Noskaties video un uzzini Sokolova tā brīža sajūtas!

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl