1 komentārs
Pareģo nākotni. Laimīšu liešanas tulkojums Jaungada naktī
Foto: LETA

Laiks skrien vēja spārniem, un nemanot ir pienākušas 2015. gada pēdējās dienas. Tuvojoties Jaunā gada karnevāliem, sākam rosīties un pārliecināties, lai viesi būtu izklaidēti. Lieliska nodarbe, kas nekļūst garlaicīga, ir laimīšu liešana.

Laimes liešana kā nākotnes zīlēšanas veids bija pazīstama jau Senajā Grieķijā. Parasti izkausētu svinu, alvu vai lētākus to sakausējumus lēja ūdenī un, pētot, kādu formu izveidojis sastingušais metāls, mēģināja paredzēt gaidāmos notikumus. Lai pareizi lietu laimītes, ir nepieciešams sagatavo metāla trauku, vislabāk ja tev ir metālā kausiņš, kurā vari karsēt laimīti un to ieliet metāla bļodā ar aukstu ūdeni. Ļauj tai minūti atdzesēties un pēc tam ņem to ārā. Izlietās laimītes formas ir aizraujošākais process, uzsākot zīlēšanu. Dažkārt mūs māc jautājums, ko tad esam izlējušas? Ko alvas gabaliņš vēstī par mūsu turpmāko nākotni?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
  • ja tava laimītes forma ir sirdsveidīga, tas nozīmēs, ka tavā dzīvē viss ievirzīsies pozitīvās sliedēs. Tu būsi mīlēta un lolota. Neprecētiem pāriem tas var saistīties ar kāzām;
  • ja redzi apaļu apli monētas formā, nozīmē, ka kļūsi bagāta;
  • ja redzi kuģi, laivu vai auto, tas nozīmē, ka kāds no tuvākajiem cilvēkiem aizceļos;
  • ja izliesi rozei līdzīgu veidolu, tad mīlas ērkšķi tevi sāpinās;
  • putns ligzdā nozīmē, ka gaidāms ģimenes pieaugums;
  • ja savā izlietajā laimītē saskatīsi apavu pāri vai vienu apavu, tad tavā dzīvē ir tāls ceļš ejams;
  • ja laimītē izliets krusts – dzīvē gaidāmas pārmaiņas;
  • ja laimītē saskati cepuri, matus vai lakatu tad kļūsi par slavenu cilvēku un iegūsi sabiedrības atzinību;
  • kalns – ja izlietā laimīte ir grubuļaina, tad mērķus sasniegt būs grūti, bet kas lēni nāk, tas labi nāk. Savukārt, ja izlietās laimītes kalna veidols ir gluds, tad dzīvē iegūsi, ko vēlies un to sasniegsi bez lielas piepūles;
  • izlieta čūska – simbolizē nodevību, bet tajā pašā laikā tā var vēstīt par enerģijas pieplūšanu un aktīvu dzīvesveidu.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl