Pārdot, sadedzināt vai atstāt dēla sievai? Sana Timma neizpratnē, ko pēc šķiršanās darīt ar kāzu kleitu

21 komentārs
Pārdot, sadedzināt vai atstāt dēla sievai? Sana Timma neizpratnē, ko pēc šķiršanās darīt ar kāzu kleitu
INSTAGRAM

Ar jautājumu, kas noteikti satrauc daudzas sievietes, pie faniem šonedēļ vērsusies iedvesmojošā ”Instagram” personība Sana Timma. Influencere, kura šonedēļ pārtraukusi attiecības ar hokejistu Kasparu Saulieti, lai veltītu vairāk laika pati savai izaugsmei, mēģina tikt skaidrībā, ko darīt ar kleitu, kas viņai bija mugurā, precoties ar Jāni Timmu.

Sana un Jānis Timma apprecējās 2016. gada vasarā Bahamu salās. 2019. gadā medijos uzvirmoja runas, ka šajā laulībā sākusies krīze, un tā paša gada rudenī pāris apstiprināja šķiršanos, pēc kuras Jānis uzsāka attiecības ar Annu Sedokovu.

Sana savā ”Instagram” blogā neslēpa, ka pēc šķiršanās izdzīvojusi ļoti grūtu laiku. Nu Sana no sāpēm ir izaugusi par spēcīgu sievieti un, nupat pametusi arī citu sportistu – Kasparu Saulieti, sarunās ar faniem ļāvusies pārdomām par kāzām 2016. gadā.

Sana atklājusi, ka skaistākā vieta, kur viņa bijusi, ir Bahamu salas. ”Bet atgriezties tur negribētu, tā kā man tur bija kāzas,” piebildusi Sana.

”Vispār man jautājums – ko lai dara ar kāzu kleitu, kur lai viņu liek? Paturēt piemiņai? Tālāk jau paaudzēs to točna nenodošu,” faniem padomu jautājusi influencere.

Fanes bijušas izcili atsaucīgas un Sanai doti visdažādākie padomi. ”Topā bija to sadedzināt,” atklāj Sana. Tiesa, daļa ieteikusi kleitu tomēr saglabāt un nodot meitai vai dēla sievai, jo galu galā – lielajā dienā taču Sana bijusi laimīga.

”Es laikam esmu māņticīga… Un pati negribētu vilkt kleitu, kurai nāk līdzi izjukušas laulības stāsts,” spriež Sana.

Viņa atklājusi, ka apsver iespēju pārdot kleitu, līdzīgi, kā to mēģinājusi darīt Magone Šutoviene.

Magones kleitai īpašs cenas piedāvājums – lasi TE!

”Magone savu kleitu izsolīja par 5k… Why not…” variantu apsver Sana.

Kā domā tu?

Ko darīt ar kāzu kleitu pēc šķiršanās? Saistītais raksts

Rezultāti:
17%

Izmest, sadedzināt vai citādi iznīcināt to nelaimīgo kleitu!

19%

Kleita nav vainīga pie šķiršanās - obligāti saglabā, varbūt meitai noderēs!

64%

Kurš vispār glabā un piešķir nozīmi kāzu kleitai? Pārdod vai pāršuj par kaut ko!