Pārdomām. Stāsts par to, kā ārsts atrunāja grūtnieci no aborta

1 komentārs
Pārdomām. Stāsts par to, kā ārsts atrunāja grūtnieci no aborta

Nereti ar šausmām klausāmies nostāstus par to, ka mūsu māmiņu un vecmāmiņu jaunībā grūtniecības pārtraukšana bija teju vienīgā ģimenes plānošanas ”metode”. Ja tev nekad nav bijis jāsper šis smagais solis, tu vari būt tiešām laimīga, un darīt visu, lai tas izpaliktu arī turpmāk. Ja tomēr lēmumu par grūtniecības pārtraukšanu tev ir nācies pieņemt, tad noteikti vislabprātāk šo epizodi no savas dzīves un atmiņas izdzēstu. Vai pat tagad būtu gatava atdot visu, lai tava rīcība toreiz būtu citādāka.

Bieži vien sievietes, uzzinot, ka ir stāvoklī – krīt izmisumā. Bieži viņām nav neviena, ar ko aprunāties, kam jautāt padomu. Īpaši, ja gaidāmā bērna tēvs neizrāda nekādu interesi par jauno dzīvību. Nav neviena, kurš vajadzīgajā brīdī pateiktu pareizos vārdus un liktu uz situāciju palūkoties ar cita acīm. Tādēļ bieži vien sievietei šķiet, ka aborts ir vienīgai pareizais risinājums. Lūk, stāsts par to, kā laimējās kādai mazajai dzīvībiņai, ka viņa māmiņa devās tieši pie šā dzīves gudrā ārsta…
Pie kāda ārsta atnāca jauna sieviete un teica: ”Esmu izmisumā. Man ļoti ir nepieciešama jūsu palīdzība… Manam bērnam vēl nav pat gadiņš, bet es atkal esmu stāvoklī. Baidos, ka nevarēšu tikt galā ar diviem bērniem, kuriem būs tik maza vecuma starpība…” Tad ārsts pajautāja: ”Saprotu, bet – kā es jums varu palīdzēt? ”
Topošā māmiņa: ”Es vēlos pārtraukt grūtniecību, tādēļ ceru uz jūsu palīdzību.” Ārsts nedaudz apdomājās un sacīja: ”Domāju, ka es zinu izeju, turklāt tādu, kas ir mazāk bīstama jums pašai.”
Kad jaunā māmiņa atviegloti uzelpoja, domādama, ka mediķis piekritīs viņas lūgumam, ārsts turpināja: ”Mans piedāvājums ir, lūk, kāds – lai jums nav jārūpējas vienlaikus par diviem maziem bērniem, nogalināsim to bērnu, kurš jums jau ir. Tad jūs varēsit nedaudz atpūsties, pirms piedzims otrs. Jo, ja mēs gatavojamies nogalināt vienu bērnu, nav nekādas starpības, kurš tas būs. Turklāt, ja nogalināsit jau dzimušo bērnu, jūs savai veselībai nenodarīsit nekādu ļaunumu.”
Protams, ka māmiņa, dzirdot ārsta vārdus, bija šokā: “Ko jūs! Nogalināt bērnu – tas taču ir noziegums. Es nekad neļaušu nevienam nogalināt savu bērnu!” ”Piekrītu, taču, manuprāt, jūs bijāt gatava to darīt, tādēļ piedāvāju jums labāku risinājumu,” ārsts pasmaidīja, saprotot, ka savu mērķi ir sasniedzis. Viņš pārliecināja jauno māmiņu, ka nav atšķirības starp dzimuša un vēl nedzimuša bērna slepkavību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: visskaistākās un vislaimīgākās māmiņas visā pasaulē

TOP komentāri

  • iii
    +1 +1 0

    iii

    Labākais, kas var būt - labāk aborts nekā bērni. Bērni ir murgs, šausmas. Man viņu nav un apzināti nekad tos neesmu vēlējusies!!! Riebjas bērni

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl