Pārdomām. Kā noteikt, vai esi lesbiete

3 komentāri
Pārdomām. Kā noteikt, vai esi lesbiete
FOTO; Flickr.com

Nereti mūs samulsina pašu izjūtas un emocijas. Tā notiek tādēļ, ka viens no cilvēkiem, kuru mēs iepazīstam visas dzīves garumā, esam mēs pašas. Turklāt visbiežāk sevi klusībā tirdām agrā jaunībā, kad ir virkne jautājumu, kurus nav īsti kam pajautāt. Ja brīžam aizdomājies par to, ka varbūt esi lesbiete, lūk tev pāris jautājumu, uz kuriem atbildot, varēsi vieglāk saprast sevi un savas izjūtas.

  • Iedomājies, ka satiecies ar puisi. Jūs staigājat, sadevušies rokās, tērzējat, dejojat ballītē. Ja tavas pirmās izjūtas ir patīkamas, ja tev patīk par to domāt un ir jautri, tad tu noteikti neesi lesbiete. Ja viss iepriekš minētais šķiet pretīgi, smieklīgi un jūties neveikli, iespējams, tu esi lesbiete.
  • Iedomājies pretēju situāciju. Iztēlojies, ka satiecies ar citu meiteni. Kādas ir tavas pirmās izjūtas? Tev patīk par to domāt un atcerēties? Tev tas šķiet romantiski un jautri? Ja jā, tad tā var būt viena no pazīmēm, ka esi lesbiete.
  • Padomā, kādas izjūtas tevi pārņem, kad dzirdi jaunumus par lesbietēm (piemēram, par kādu slavenību). Vai tas tevi ieinteresē? Varbūt neapzināti esi sajūsminājusies tieši par šo slavenību?
  • Satiekoties ar puisi, esi izdomājusi dažādas atrunas, kāpēc netiec uz randiņu, vai arī attaisnojumus, kāpēc uzskati, ka nav vērts tikties. Turklāt tu esi bijusi ļoti kautrīga un izvēlīga, kad puisis tev ir sācis pievērst uzmanību. Tu sajūti diskomfortu, kad vispār kāds puisis tev izrāda uzmanības apliecinājumus. Visas šīs īpašības liecina par to, ka tev vienkārši neinteresē pretējais dzimums.
  • Izlasi romānu vai noskaties filmu par lesbietēm. Vai attiecību apraksti tevi aizkustina vai arī atstāj vienaldzīgu? Varbūt pat izsauc riebumu. Ja šādas filmas un grāmatas ir tava mīļākā lasāmviela, tad tā ir liela norāde uz to, ka tev patīk tava dzimuma būtnes.
  • Aizejiet uz tikšanos ar citu sievieti. Tas ir lielisks vieds, kā noskaidrot, vai esi lesbiete vai nē. Skūpsties. Taču tikai ar tādu sievieti, kura tev patīk, nevis vienkārši ar kādu lesbieti.
  • Skūpsts. Vai esi kādreiz skūpstījusies ar citu meiteni? Ja, jā – vai tev patika? Vai gribētu atkārtot šo skūpstu, vai arī tas bija parasts joks.

FOTO

  • Fantāzijas. Vai tavās seksuālajās fantāzijās esi kopā ar vīrieti vai sievieti? Atbildei uz šo jautājumu nav vajadzīgi papildu paskaidrojumi.

Ieteikums

Iespējams, ka esi ļoti jauna. Tad nekādā gadījumā nejauc jau tagad sev galvu, mēģinot noskaidrot patiesību tūlīt un tepat. Ja tu vēl neesi pārliecināta, tas nozīmē, ka tev vēl nav pietiekamas pieredzes ne ar puišiem, ne ar meitenēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl