Pārcelts ”Mrs.Latvija 2020” fināls! Simpātiju balsojums tiek pagarināts

Pievienot komentāru
Pārcelts ”Mrs.Latvija 2020” fināls! Simpātiju balsojums tiek pagarināts
ANETE STRODE

Sakarā ar netipisko situāciju valstī skaistumkonkursa ”Mrs.Latvija 2020” fināls tiek pārcelts. Tas skaistulēm rada papildus laiku sagatavoties un izkopt savu skaistumu.

Informāciju par fināla pārcelšanu no 9. maija uz 7. augustu portālam Skaties.lv paziņoja konkursa organizatore Kristīne Lindenblate.

Izvēlētas 34 skaistumkonkursa ”Mrs.Latvija” dalībnieces

Kristīnei Lindenblatei nav vienaldzīgs Āfrikas liktenis! Skaistule būvēs Ugandā skolu

”Apzinos, ka valstī situācija vēl nebūs nostabilizējusies. Cilvēki ar pietāti izturēsies pret pasākumu apmeklēšanu. Vēlos, lai konkursa fināls dāmām ir svētki, lai tiek novērtēts viņu iekšējais un ārējais skaistums, lai tā notiktu ir vajadzīgi skatītāji,” nosaka Kristīne.

Konkursa fināla pārcelšana uz vēlāku laiku nozīmē to, ka dalībniecēm būs vairāk iespēju sagatavot tērpus, izkopt savus talantus, piedalīties dažādās konkursa aktivitātēs, izceļot savu unikalitāti.

BALSO ŠEIT!

Atgādinām, ka par uzvarētājas kroni sacentīsies 31 daiļavas. Konkursam pieteicās 98 dalībnieces, bet kompetenta žūrija tālākajām gaitām izvēlējās 30!

Konkursa fināls norisināsies 7. augusta vakarā ”VEF kultūras pilī”!

Saistībā ar fināla pārcelšanu, pārceļas arī Skaties.lv simpātiju balsojuma beigu datums. Savas favorītes iespējams atbalstīt līdz pat 6. augusta plkst. 17.00!

Balsojuma uzvarētāja konkursa finālā iegūs titulu ”Mrs.Latvija 2020 Skatītāju simpātija”. Tituls nodrošina karalienes lentu un kroni!