Pārbaudīts! Ar roku rakstītas mīlas vēstules uzlabo pāra attiecības

Komentāri
Pārbaudīts! Ar roku rakstītas mīlas vēstules uzlabo pāra attiecības

Vēstulē, kurā atzīsties mīlestībā vai vienkārši iepriecini mīļoto, ir daudz lielāks spēks, nekā spēj iedomāties. Tās glabājas gadiem, un mīlestības vēstules jau izsenis ir pierādījušas, kā tās spēj sagrozīt pasauli otrai pusītei. Iedomājies, kādu informāciju un enerģiju glabā viens neaizsargāts papīra gabaliņš? Lūk, iemesli, lai tu rakstītu vairāk vēstuļu!

Attiecību uzlabošana

Ar roku rakstīta vēstule dara tevi priecīgāku un apmierinātāku. Ar šādu vēstuļu palīdzību tu apstiprini attiecību nozīmīgumu. Tas, ka esi veltījusi laiku šādas vēstules izveidei, liecina, ka tu vēlies investēt. Tas ne vien nostiprina draudzību un laulības saites, bet arī biznesā ir ļoti labs un lojāls žests.

Mēs rakstām kādam, lai atgādinātu, ka viņš ir īpašs. Jāatzīst, ka ar šādu rīcību arī mēs esam īpaši mīļotā cilvēka acīs. Kas attiecas uz saraksti ar īsziņām vai e-pastiem – tā parasti ir ātra. Rakstot vēstuli, piedomā pie informācijas, ko vēlies paust. Tu raksti tāpēc, ka vēlies ko pateikt, nevis kaut ko uzzināt.

Galu galā – tas ir lielisks pārsteigums. Tu atver pastkastīti, lai ieraudzītu kārtējās reklāmas un rēķinus, bet te – ar roku rakstīta vēstulīte!

Pārbaudītas vērtības

Rakstot vēstuli, piedalies vienā no vēstures smalkākajiem rituāliem.

Neaizmirsti piedomāt pie sava rokraksta. Tev ir visas iespējas to attīstīt. Ja vēl neesi gatava pārsteigt mīļoto ar vēstuli, uzdāvini viņam atklātnīti, kurā vari atzīties jūtās.

Foto: smelies idejas

Lasi vēl