Komentāri
Pārbaudīts! Ar roku rakstītas mīlas vēstules uzlabo pāra attiecības

Vēstulē, kurā atzīsties mīlestībā vai vienkārši iepriecini mīļoto, ir daudz lielāks spēks, nekā spēj iedomāties. Tās glabājas gadiem, un mīlestības vēstules jau izsenis ir pierādījušas, kā tās spēj sagrozīt pasauli otrai pusītei. Iedomājies, kādu informāciju un enerģiju glabā viens neaizsargāts papīra gabaliņš? Lūk, iemesli, lai tu rakstītu vairāk vēstuļu!

Attiecību uzlabošana

Ar roku rakstīta vēstule dara tevi priecīgāku un apmierinātāku. Ar šādu vēstuļu palīdzību tu apstiprini attiecību nozīmīgumu. Tas, ka esi veltījusi laiku šādas vēstules izveidei, liecina, ka tu vēlies investēt. Tas ne vien nostiprina draudzību un laulības saites, bet arī biznesā ir ļoti labs un lojāls žests.

Mēs rakstām kādam, lai atgādinātu, ka viņš ir īpašs. Jāatzīst, ka ar šādu rīcību arī mēs esam īpaši mīļotā cilvēka acīs. Kas attiecas uz saraksti ar īsziņām vai e-pastiem – tā parasti ir ātra. Rakstot vēstuli, piedomā pie informācijas, ko vēlies paust. Tu raksti tāpēc, ka vēlies ko pateikt, nevis kaut ko uzzināt.

Galu galā – tas ir lielisks pārsteigums. Tu atver pastkastīti, lai ieraudzītu kārtējās reklāmas un rēķinus, bet te – ar roku rakstīta vēstulīte!

Pārbaudītas vērtības

Rakstot vēstuli, piedalies vienā no vēstures smalkākajiem rituāliem.

Neaizmirsti piedomāt pie sava rokraksta. Tev ir visas iespējas to attīstīt. Ja vēl neesi gatava pārsteigt mīļoto ar vēstuli, uzdāvini viņam atklātnīti, kurā vari atzīties jūtās.

Foto: smelies idejas

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl