Komentāri

Kas gan var būt jaukāks, ja katrā ģimenē ir kāds mīlošs mājdzīvnieks, kuru tikpat stipri mīl viņa īpašnieki. Mūsu redzeslokā nonācis video, kurā redzams, kā suņuks mēģina dzeramajā bļodā noķert kaulu, kas patiesībā ir zīmējums uz ūdens bļodas dibena.

Tāpat kā citiem, arī mums patīk pasmieties par starpgadījumiem. Kāds suns ir izpelnījies kameras uzmanību, jo, dzerot no ūdens bļodiņas, viņš pamanīja, ka tajā ir ievietots kauliņš. Izrādās, ka uz dzeramās bļodas dibena bija uzzīmēts kauls, bet mazais suņuks padomāja, ka tas ir reāls ēdamais kauls un ar ķepām mēģināja to ”izzvejot” ārā. Kā viņam tas izdevās un kāda bija suņa reakcija, ieraugot kauliņu, skaties pievienotajā videoklipā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl