Paradoksāli! TV dīvai Annai Rozītei bērnībā nepatika pucēties

Komentāri

Šķiet, ka visām sievietēm bērnībā ir bijusi kāda visskaistākā, vismīļākā kleita, par kuru atceramies vēl šodien. Turklāt daiļavas, kuras pieredzējušas vēl padomju laikus, prot novērtēt, ko nozīmē šodienai raksturīgie pilnie drēbju skapji ar debešķīgām kleitām.

Bērnu apģērbu modes zīmola veikala ”Lazy Francis” atklāšanā rindā saliktas krāšņas ballītes kleitas mazajām jaunkundzēm burtiski apžilbināja acis. Viesu vidū bija arī TV dīva Anna Rozīte. ar savu meitiņu. Anna atzīst, ka ļoti bieži ar meitu cenšas ģērbties līdzīgās drēbēs, kas tagad ir ļoti aktuāli māmiņu – meitu ģērbšanās stilā. Tiesa, uz  veikala atklāšanas pasākumu līdzīgie apģērbi izpalika.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO. Apģērbu veikala “Lazy Francis”atklāšana

Lai cik dīvaini nešķistu, bērnībā Annai Rozītei nav paticis pucēties. Tādēļ arī nevar atcerēties savu vismīļāko kleitu. To, ka skaistas kleitas  ir bijušas, Anna noteikti zina, taču vienā mirklī nespēj tās vizualizēt. Viņa zin, ka tās noteikti varēja būt Ķīnā ražotas kleitas, kuras toreiz skaitījās liels krāšņums. Anna gan tās vilkusi tikai par prieku vecākiem, kuri ļoti priecājušies, ka izdevies meitai dabūt skaistu kleitu.

Video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl