Par stiprām ģimenēm! Lielākās kļūdas, kas izjauc ģimenes attiecības

0 Komentāru
Par stiprām ģimenēm! Lielākās kļūdas, kas izjauc ģimenes attiecības

Ģimene ir tā, pie kuras vērsties jebkurā situācijā – kā labos mirkļos, tā arī brīžos, kad viss, šķiet, brūk. Diemžēl daudzas ģimenes nav ciešas tā iemesla dēļ, ka tiek pieļautas šīs kļūdas.

Kritika

Vārdiem ir milzīgs spēks. Bieži vien mēs neapzināti kaut ko pasakām savam tuvākajam, ko patiesībā nemaz nedomājam.  Jebkuras attiecības var tikt izlabotas ar atvainošanos, kā arī labiem vārdiem.

Baumas

Baumas izposta vairāk attiecību, nekā paši domājam. Skaidrs ir tas, ka runāšana aiz muguras nekad nenoved pie nekā laba. Tāpēc, ja tev ir aizdomas par kādu ģimenes locekli, vērsies pie viņa paša, nevis klausies, ko saka citi. Tāpat neesi iniciatore baumām – ja kādam no tavas ģimenes ir problēmas, lai viņi paši tās risina!

“Izslēgšana”

Likt kādam ģimenes loceklim justies piederīgam ir ļoti svarīgi – tas vieno ģimeni. Pat ja zini, ka ir situācijas, kurās kāds no ģimenes teiks “nē”, tu būsi par to pārliecinājusies un, galu galā, izdarījusi labu žestu – piedāvājusi! Te ir runa par kādu no ģimenes pasākumiem, kuri nenotiek pārāk bieži, tie tomēr vieno ģimeni. Tu taču negribi satikt savu māsīcu vien kāzās vai bērēs?

Lūk, vēl svarīgas lietas, kas jāatceras, lai saglabātu labas ģimeniskas attiecības!

Foto

0 Komentāru