Par Latvijas skaistākās sievietes titulu cīnās šarmanta juriste no Ventspils

4 komentāri
Par Latvijas skaistākās sievietes titulu cīnās šarmanta juriste no Ventspils
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Augusta sākumā konkursa ”Mrs. Latvija 2020” finālā tiks kronēta valsts skaistākā sieviete, un par uzvaru tajā cīnās simpātiska ventspilniece Dace Valds.

”Esmu sieviete aizraujošākajos gados ar kurzemnieces šarmu,” smaidot ar sevi iepazīstina Dace. ”Esmu likuma lasītāja un interpretētajā. Mani hobiji ir ceļošana, draugiem tematisko pasākumu organizēšana.”

Kā Skaties.lv atklāj Dace, skaistumkonkursā viņa piedalās, jo vēlējusies izbaudīt izteikti sievišķīgu pasākumu un iepazīt sevi no citas puses – ”atklāt sev savu jauno Es”. ”Man nav iepriekšējas pieredzes konkursā, bet ar smaidu uz lūpām teiktu, ka visa dzīve ir viens liels konkurss.”

Dalībnieču vidū pamanāmību iecerējusi iemantot ar savu identitāti.

”Tā kā daru visu no visas sirds, tai skaitā savu darbu, tad teiktu, ka spēju iedziļināties un risināt dažādas dzīves problēmas. Kā jau sieviete esmu koķeta, asprātīga,” sevi raksturo topošā skaistuma karaliene.

Lai atbalstītu Daci simpātiju balsojumā, dodies šeit!

Jautāta, kāda, pēc viņas domām, ir sievišķīga sieviete, Dace ne bez humora atzīst: ”Sievietei jābūt mātei bērniem, mājsaimniecei virtuvē, lēdijai sabiedrībā un naktstauriņam guļamistabā.”

Jau vēstījām, ka konkursa ”Mrs.Latvija 2020” norisi aizēnojis balsu pirkšanas skandāls, kas licis mainīt balsojuma nosacījumus. Vairāk par jauno balsošanas kārtību lasi šeit!