Par Latvijas daiļākās sievietes titulu cīnās fitnesa skaistule no Valmieras

10 komentāri
Par Latvijas daiļākās sievietes titulu cīnās fitnesa skaistule no Valmieras
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Šonedēļ kļuva zināms, ka skaistumkonkursa ”Mrs. Latvija 2020” fināls, kas bija plānots augustā, pārcelts uz nākamā gada maiju. Par uzvarētājas titulu konkursā cīnīsies 20 daiļavas, viņu vidū arī 37 gadus vecā fitnesa trenere un divu bērnu mamma Ginta Vitenberga no Valmieras.

”Darbs aizsākās kā hobijs, un nu jau četrus gadus tā ir mana ikdiena. Lai gan esmu ieguvusi viesmīlības servisa darbinieces un jurista kvalifikāciju, šobrīd sirds pieder šai nodarbei, jo uzskatu, ka darbs ir jādara ar mīlestību, jo tikai tad tas nes augļus.

Kādreiz šīs visas prasmes apvienošu, lai piepildītu savu sapni. Esmu laimīga, ka ar savu hobiju varu pabarot un uzturēt ģimeni, man patiešām ir paveicies un esmu ļoti pateicīga,” Skaties.lv par savu nodarbošanos stāsta Ginta.

Kā uzsver konkursa dalībniece, viņas klienti nav tikai klienti – viņi ir kā otra ģimene: ”Katrs ir ar savu stāstu. Ja kādam no viņiem neiet citās dzīves jomās, to ļoti labi jūtu sporta zālē. Tad mans uzdevums ir noskaņojumu kaut mazliet pacelt, aprunājoties, uzmundrinot. Mēs arī kopā dodamies pārgājienos, svinam svētkus.”

”Esmu ļoti daudzpusīga sieviete ar dažādām šķautnēm: esmu maiga, mīloša mamma, kaislīga ceļotāja, dzīvespriecīga draudzene, prasīga un stingra fitnesa trenere.

Kad ir nepieciešams ņemu šķēpu un dodos cīņā, tajā pat laikā nezaudēju sievišķību,” par sevi saka konkursante.

Par savu talantu viņa uzskata spēju strādāt ar cilvēkiem: ”Darbs, ko daru ar mīlestību.”

Vēl Gintas mazā aizraušanās ir saldo ēdienu un kūku gatavošana, gleznošana, kādreiz arī rotu gatavošana, tikai visam vairs laika neatliekot.

Pieteikties dalībai skaistumkonkursā valmierieti pamudinājusi viņai pazīstama fotogrāfe.

”Man patīk dažādi izaicinājumi, kur par sevi varu atklāt ko jaunu, mācos tikt galā ar dažādām situācijām dzīvē. Un šis konkurss, manuprāt, ļoti labi norūda arī stresa ziņā. Kļūšu vēl pašpārliecinātāka un drosmīgāka, lai tālāk varētu ar pilnu jaudu iet pretī saviem sapņiem,” tā Ginta.