Par Latvijas glītākās sievietes titulu sacenšas valdzinoša gaišmate no Jēkabpils

4 komentāri
Par Latvijas glītākās sievietes titulu sacenšas valdzinoša gaišmate no Jēkabpils
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Nākampavasar skaistumkonkursā ”Mrs. Latvija 2020” tiks kronēta valsts daiļākā sieviete, un par uzvarētājas titulu tajā cīnās simpātiskā jēkabpiliete Agnese Voitiņa.

29 gadus vecā Agnese pāris gadus darbojas sieviešu apģērbu biznesā.

”Nodarbošanās man dod iespēju pašai plānot savu laiku, būt elastīgai, just, ka dzīvoju, jo brīvība man ir svarīga. Tā kā šobrīd strauji attīstās arī vīra interneta mārketinga uzņēmums, palīdzu arī viņam ar dažādiem projektiem,” par savu nodarbošanos Skaties.lv stāsta Agnese.

Runājot par hobijiem, skaistule neslēpj, ka tie regulāri mainās, ”jo bieži ar kaut ko aizraujos”. ”Tomēr viens no hobijiem palicis nemainīgs jau kādu laiciņu, un tā ir dejošana. Tas ir veids, kā es uzlādējos, jo dejas mani piepilda un ļauj vairāk iemīlēt sevi”.

Pieteikties skaistumkonkursam Agnesi pamudinājusi draudzene, par ko viņa saka lielu paldies.

Lai atbalstītu Agnesi simpātiju balsojumā, dodies šeit!

”Parasti cilvēki nožēlo to, ko nav izdarījuši, nevis to, ko ir. Ar tādu domu arī pieteicos konkursam. Gribējās piedzīvojumu un izdarīt to, ko nekad neesmu darījusi. Jo vairāk dzīvē pirmās reizes, jo dzīve krāsaināka.

Nodomāju: pat ja sanāks nokrist uz skatuves vai kādi citi fiasko, vecumdienās būs par ko pasmieties,” saka Agnese.

Skaistumkonkurss ir īsti sievišķība padarīšana, un Agnese uzsver, ka sievišķība viņai ir tuva tēma, jo tikai pirms pāris gadiem sākusi apzināt savu sievietes spēku.

”Tas bija viens no manas dzīves straujākajiem pagriezieniem, kad daudz kas mainījās – gan galvā, gan attiecībās, gan apkārtējā pasaulē. Tas bija laiks, kad sāka veidoties jaunā es. Kad es apjautu, kāds spēks piemīt sievietei, man šķita, ka esmu ieguvusi zelta atslēgu uz gandrīz visām durvīm.

Mums, sievietēm, sievišķība ir dabas dota, bet diemžēl dzīve mēdz mūs tik ļoti mētāt, ka šo maģiju apslāpējam un vairs nedzirdam savu intuīciju.

Sieviete, kura prot izmantot savu iekšējo spēku, no pasaules saņems visu, ko vēlas,” uzskata konkursante.

Pēc viņas domām, sieviete ar sievišķīgu starojumu uzreiz ir pamanāma.

”Tā ir sieviete ar vieglu, bet pārliecinātu gaitu, viņa nevis vienkārši iet, bet sevi nes tā, ka uz viņas ir patīkami skatīties. Viņa ir kopta, gaisīga, apmierināta ar sevi un piesaista vīriešu acu skatienu. Viņa ir kā magnēts, viņa iedvesmo, jo var just viņas labvēlību.

Es pati ļoti iedvesmojos no sievietēm. It īpaši vērojot sievietes svinīgos pasākumos, kad viņas ir saposušās un var redzēt, ka viņas patīk pašas sev. Tieši tad var sajust to īpašo sievišķo enerģiju. Mani tas uzlādē. Tādēļ ar nepacietību gaidu finālu, kad vienkopus mirdzēs tik daudz skaistu sieviešu,” tā Agnese.

Atgādinām, ka konkursa ”Mrs. Latvija 2020” fināls pārcelts uz nākamā gada maiju, bet simpātiju balsojums noslēgsies 7. augustā.