Par Latvijas daiļākās sievietes titulu cīnās smukulīte no Cēsīm

7 komentāri
Par Latvijas daiļākās sievietes titulu cīnās smukulīte no Cēsīm
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Uz nākamā gada maiju pārceltajā skaistumkonkursā ”Mrs. Latvija 2020” tiks kronēta valsts skaistākā sieviete, un par uzvarētājas titulu tajā cīnīsies 20 daiļavas, viņu vidū 30 gadus vecā skaistule no Cēsīm Ilze Beitāne.

Ilze ir divu lielisku bērnu mamma, ikdienā strādā par projektu vadītāju, stilisti, foto sesiju organizatori un dažkārt pati piedalās foto un video projektos.

”Ikdienā veltu laiku arī sporta treniņiem un veselīgam uzturam. Nepatīk stāvēt uz vietas – vienmēr cenšos ”ķert” jaunas emocijas un izaicinu sevi,” Skaties.lv saka konkursa dalībniece.

Lai atbalstītu Ilzi simpātiju balsojumā, dosies šeit!

2013. gadā Ilze piedalījusies skaistumkonkursā ”Mis Latvija”, bijusi pieredze arī citos konkursos.

”Pēc bērnu piedzimšanas nācās nolikt savas intereses un dažādus projektus malā, zuda arī pārliecība par sevi. Šis ir izaicinājums sev atkal atsākt darīt to, kas mani vienmēr ir aizrāvis un noticēt sev,” dalību ”Mrs. Latvija” pamato skaistā cēsiniece.

”Uzskatu, ka māku iedvesmot cilvēkus un varu būt piemērs citām sievietēm. Ja nebūtu pārliecināta, ka esmu šī titula cienīga, es noteikti konkursā nepieteiktos. Gribu būt piemērs citām sievietēm, kas nejūtas pārliecinātas par sevi.

Man patīk īstenot dažādas idejas un daudz sapņot. Uzdrīkstēties darīt to, ko daudzi baidās pat domāt.

Es domāju, ka esmu atjautīga un lieliska mamma. Manī slēpjas daudzi talanti un spēja pielāgoties visdažādākajām situācijām un lietām. Manuprāt, galvenais ir cilvēciskums un vēlme padarīt pasauli labāku,” par sevi stāsta Ilze.

Ilze uzskata, ka katrai sievietei šajā pasaulē ir sava misija: ”Viena ir lieliska mamma, otra karjeriste, es uzskatu, ka sievišķīga sieviete ir tā, kas jūtas pārliecināta par sevi, ir kopta, gadīga un spēj sabiedrības labā ieguldīt sevi.”

Jau vēstīts, ka skaistumkonkursa ”Mrs. Latvija 2020” fināls no augusta pārcelts un nākamā gada maiju.