Par ko smējās un brīnījās sievietes pirms 47 gadiem

Komentāri
Par ko smējās un brīnījās sievietes pirms 47 gadiem
FOTO: skaties.lv

Pagājušā gadsimta vidū Latvijas dāmas katrā gadu mijā ar nepacietību gaidīja, kad varēs iegādāties Kalendāru Sievietēm. Skaties.lv/Sievietei piedāvā ekskluzīvu iespēju ielūkoties šīs grāmatas jautrākajā sadaļā.

Protams, krietnu daļu kalendāra aizņēma stāsti par Padomju Latvijas plaukstošo ekonomiku un strauji augošo dzīves līmeni, kuru toreiz nevienam prātā pat nenāca apšaubīt. Taču šajā nelielajā grāmatiņā bija rakstīts arī par ļoti daudzām tēmām, kas interesē tieši daiļo dzimumu – intervijas ar slavenām aktrisēm, rakstniecēm, izcilām skolotājām un sportistēm. Īpašā vietā bija raksti par Goda nosaukuma “Sociālistiskā Darba varonis” ieguvējām. Otru satura daļu aizņēma ēdienu receptes, mājas uzkopšana, dzeja, jaunākās modes, apģērbu šūšana un, protams, arī  joki un dažādi – tolaik nedzirdēti dzīves raibumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl