Panika, pirmais randiņš! Par ko runāt, nejūtoties neveikli

2 komentāri
Panika, pirmais randiņš! Par ko runāt, nejūtoties neveikli

Randiņi mēdz būt patiešām neveikli. Nav nekā nervus kutinošāka par tikšanos ar jaunu cilvēku, kuru gandrīz vispār nepazīsti. Pirmais randiņš var izvērsties kā neliela intervija, tāpēc ir svarīgi uzdot pareizos jautājumus, lai iepazītu viens otru.

Pirmās desmit minūtes

Šie ir galvenie jautājumi, kurus jautāt pēc tam, kad esat sasveicinājušies un jau kaut kur nonākuši, lai justos ērti. Tie spēs ievirzīt randiņu pareizā virzienā un nejusties tik neērti. Piemēram, ar ko tu šobrīd nodarbojies un cik ilgi? No kurienes tu esi?

Otrā fāze

Jautājumi pie pirmās glāzes ir jābūt gan klasiskiem, gan tādiem, kas tev pašai šķiet interesanti. Kas viņam patīk/nepatīk, kas jums abiem ir kopīgs. Piemēram, ko tev patīk darīt ārpus darba?

Kad jūtaties ērti

Šis ir laiks, kad uzdot nedaudz personīgākus jautājumus, tomēr pārliecinies, vai abi esat gatavi pāriet uz nopietnākām un intīmākām sarunu tēmām. Daži no tiem var likties muļķīgi, tomēr atbildes var daudz ko pateikt. Piemēram, vai tev ir mājdzīvnieks? Vai tev ir kāda iesauka? Vai tev ir māsas/brāļi? Tu esi rīta vai vakara cilvēks? Vai tev patīk gatavot ēst?

Gribu vēl vienu randiņu ar tevi!

Šī ir fāze, kad likt viņam saprast, ka tu esi sajūsmā par randiņu ar viņu, tāpēc gribētu aiziet uz vēl vienu satikšanos. Pēdējiem jautājumiem jābūt tādiem, lai jūs atvadītos līdz nākamai reizei. Vai maksāsim uz pusēm? Vai tu esi aizņemts šajā nedēļas nogalē? Kā tu nokļūsi mājās?

Turpināsim vakaru

Šī ir diezgan kutelīga fāze. Izmanto to, ja nevēlies, lai vakars tik ātri beidzas. Ja esi pašpārliecināta un droša, uzaicini viņu uz kādu citu vietu, piemēram, vai velies iedzert vēl kādu dzērienu? Vai tev tagad ir citi plāni?

Foto: jautājumi, ko uzdot pirmajā randiņā

TOP komentāri

  • Kin4a
  • Randiņu eksperte
    0 0 0

    Randiņu eksperte

    Pirmajā randiņā jāpaļaujas uz sajūtām, īstie jautājumi paši atnāks. Ja nav par ko runāt, tad jau saskaņu tur neatradīs.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl