Pamet Ziemassvētku kņadu un dodies ceļojumā

Komentāri
Pamet Ziemassvētku kņadu un dodies ceļojumā

Tradicionāli Ziemassvētki tiek svinēti mājas, kopā ar ģimeni un tuvākajiem radiem. Bieži vien mūs pārņem nogurums, visam ko gatavojam, vēlamies atmest ar roku, vai kaut ko mainīt.

Lielisks veids, lai sevi neapgrūtinātu, nesatrauktu, un nebūtu stresā par to, vai visiem ir labi, ir doties ceļojumā, kas atrisinātu vairākas problēmas, un viena no tām ir dāvanu pirkšana. Lai gan ejot ciemos, vai kādu aicinot pie sevis, mēs sakām, ka dāvanas nav nepieciešamas, vienmēr būs kāds, kas pasniegs dāvanu, jo ir taču svētki. Izvēloties ceļojumu, tev šī problēma atkritīs, jo ceļojuma iegāde būs kā dāvana sev, kas ir neaprakstāms kulturāls ieguvums, kuru mēs nevaram salīdzināt ne ar kādu materiālo dāvanu. Ja izvēlies par labu ceļojumam, nebūs jāraizējas par mājas kārtošanu un galu galā svētku galdu, kas aizņem ļoti daudz no mūsu laika. Svētku plānošana var ilgt pat nedēļas divas, ietaupot laiku, šajās divās nedēļās var apskatīt skaistākās pasaules vietas, kas sniegtu lielāku prieku. Izvēloties nesvinēt Ziemassvētkus, bet doties ceļojumā ir ikdienas rutīnas pārtraukšana. Beidzot tiek domāts par sevi, nevis kādu citu. Arī ceļojumā varam iegūt svētku noskaņu, jo tiek sniegta lieliska iespēja kā atpūta, kura šajā sezonā ir tik ļoti nepieciešama. Galu galā ceļojums ilgst vismaz septiņas dienas, līdz ar to svētkus vari svinēt nevis vienu, divas vai trīs dienas, bet gan visu nedēļu. Nedēļu ilgas brīvdienas dod ikvienam pietiekami daudz laika, lai atslēgtos no visa notiekošā un sniegtu sev sūri pelnīto atpūtu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl