Atceries! Vīrusam nav brīvdienu! Radu un draugu apciemojumi šobrīd ir aizliegti. Svētkus drīkst svinēt tikai savās mājās un ar tiem, ar kuriem ikdienā dzīvo kopā.

Palutini sevi ar veselīgu našķi! Paulas Freimanes ”Bounty” recepte

Pievienot komentāru
Palutini sevi ar veselīgu našķi! Paulas Freimanes ”Bounty” recepte
INSTAGRAM

2019. gada izskaņā viena no populārākajām Latvijas fitnesa trenerēm un veselīga dzīvesveida piekritējām Paula Freimane izdeva pavārgrāmatu ”Zelta sastāvdaļa”. Paula bieži vien lutina fanus, demonstrējot dažādas receptes!

Nereti pavārgrāmatās piedāvātās receptes ir sarežģītas un daudziem neizprotamas. Paula parāda, ka viņas grāmatā iekļautās ēdiena, našķu receptes ir viegli pagatavojamas un neprasa daudz laika.

Skandalozā Kristīne Deimone izbrāķē Paulas Freimanes recepti

Paulas Freimanes pavārgrāmata ”nopludināta” internetā. Vainīgie tiks sodīti!

”Bounty” ir viena no iemīļotākajām šokolādēm, fitnesa trenere piedāvā savu versiju par iecienīto našķi. Recepti Paula publiskoja sociālajā tīklā “Instagram”.

Nepieciešams: 100 grami mandeles, 200 grami kokosriekstu skaidiņu, 2 ēdamkarotes kokosriekstu piena (treknā virskārta), 3-4 karotes medus un 180 grami rūgtās šokolādes.

Pagatavošana: mikserī samaļ mandeles, izber bļodiņā un pievieno kokosriekstu skaidiņas, kokosriekstu pienu un medu – visu samaisa kopā.

Samitrina rokas ūdenī un no iegūtās masas veido formiņas. Tad visu uz 30 minūtēm ievieto saldētavā. Ūdens peldē izkausē šokolādi un apviļā tajā no iegūtās masas izveidotās formiņas.

Pēc tam našķis jāievieto ledusskapī uz vēl 30 minūtēm un ”Bounty” Paulas gaumē ir gatavi!

Tikpat vienkāršas un veselīgas ir arī citas grāmatas ”Zelta sastāvdaļa” receptes!