Palīdzības sniegšana sievietēm un ar onkoloģiju slimiem bērniem! Iepazīsti ”Mrs.Latvija” dalībnieci Ivetu Ziemeli

Konkursa ”Mrs.Latvija” 2020. gada dalībniece Iveta Ziemele ir 33 gadus veca, dzīvo kopā ar dzīvesbiedru un audzina divus dēlus, kā arī kaķi. Iveta darbojas politikā, kā arī iesaistās vairākas organizācijās, tādā veidā palīdzot līdzcilvēkiem.

Atpakaļ uz rakstu

11 komentāri

 • Zane
 • njaa

  njaa

  Šī sieviete atbalstīja rūdīto noziedzinieci KRISTĪNI MISĀNI! Vai nu totāla bezkaunība, vai nu absolūts prātiņa trūkums.
 • !!!

  !!!

  Parasta nogarlaikojusies bagāta vīra sieva. Nezin nu kā sevi izklaidēt - to politika, to vēl kur ielien.
 • Edgars

  Edgars

  Pati skaistākā, gudrākā, labsirdīgākā, rūpīgākā sieviete, kāda vien var būt! Viņa ies, darīs un izdarīs. Viņa spēj sasildīt sirdi ar savu burvīgo smaidu. Ja visas būtu tik labsirdīgas un gādīgas sievietes kā Iveta, pasaule kļūtu labāka. Iveta ir īsta princese!
  Veiksmi un izdošanos Tev, Ivetiņ! ;)
 • Kristiāna
 • Iveta Ziemele

  Iveta Ziemele

  Atšķirībā no citām ES valstīm diemžēl Latvijā brīvprātīgo darbu maz popularizē. Tāpēc es nesaskatu neko sliktu, ja par to runāju un piesaistu šim darbam iespējams vēl cilvēkus, kuri vēlētos strādāt brīvprātīgo darbu. 🙂

  Cilvēku, kuri dara šāda veida darbu un jūt tajā aicinājumu Latvijā ir diez gan daudz un tas ir skaisti!
  Mums jāmācās runāt arī par labām un pozitīvām lietām, ne tikai vienam otru nopelt. 🙂
  • Hektors

   Hektors

   Maz popularizē brīvprātīgo darbu, jo tas NAV populārs. Tādu darbu tikai strādā dīkdieņi, kuri neapjēdz, ka tavs laiks , enerģija ir unikāli. Par visu šajā dzīvē ir jāmaksā! Kā to var nejēgt? Tikai liekuļi saka, ka gatavi strādāt bez naudas. Varbūt šī Ziemele vēlas nākt man dārzu ravēt, uzrakt, traukus mazgāt????? Protams, bez atlīdzības. Un pavisam nopietni.
   • Japānis

    Japānis

    Lai Dievs tevi sargā no šī "dīkdieņa" palīdzības. Tu jau nekad nebūsi vecs, un tev nekad nebūs nepieciešama palīdzība, un tu nekad nebūsi viens. Nekad.
   • japānim

    japānim

    Bet es taču Ziemelei piedāvāju nākt strādāt pie manis. Protams, bez atlīdzības.

    Jā, būsim reiz visi veci. Veciem cilvēkiem palīdz tuvinieki, bērni, mazbērni u.t.t. Ja to nav, ir taču socdienests, pašvaldības palīdzība. Kur problēma?
   • Hektoram

    Hektoram

    Koncentrējies uz sevi, un ar to jau būs gana.
 • hiri kiri

  hiri kiri

  Deputāta palīgs nav nekāda politika. Tā ir kafijas pienesēja deputātam!:D Un visas kandidātes tik nenormāli labsirdīgas.. kāda krīt un ģībst par dzīvnieciņiem, kāda par onkoloģijas slimniekiem.. Sanāk tāda kā sacensība - kura vairāk spēs iežēlināt! Stulbi gan. Ja dara kādu labdarības darbu, par to publiski skaļi normāls cilvēks nekladzinās!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!