Palīdzi citiem, un kādu dienu kāds palīdzēs tev!

Komentāri

Cilvēks, izmantojot savu brīvo gribu, mēdz uzņemties par kādu rūpes. Šis stāsts ir par cilvēcību, neviltotu prieku, ziedošanu kādam, kam ir mazāk dots nekā tev. Dots devējam atdodas! 

Vecmāmiņa ar mazbērniem dodas uz veikalu, lai nopirktu kūku vectēvam, kuram ir dzimšanas dienas svinības. Bērns paņēma kūku, un brīdī, kad bija jāsamaksā par pirkumu, kundzīte saprata, ka nespēj to atļauties. Meitenīte bija vīlusies. Bērns nesaprata, ka vecmāmiņa nevar nopirkt kūku. Vīrietis, kas stāvēja rindā aiz ģimenes, iegādājās kūku un devās pie ģimenes, lai to viņiem uzdāvinātu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto:

Omīte kūku nevēlējās pieņemt, bet tad svešinieks izstāstīja kādu stāstu no bērnības. Šis vīrietis, būdams mazs zēns, reiz nonāca tādā pašā situācijā. Mamma nevarēja nopirkt dēlēnam kūku dzimšanas dienā un kāds svešs vīrs uzdāvināja viņam to, iemācot kādu lietu. Tad šis kungs iedeva mazajai meitenītei kūku, un teica: ”Apsoli man vienu lietu. Kādu dienu, kad tu būsi spējīga palīdzēt citiem, vai tu to izdarīsi?” Meitenīte pamāja ar galvu.

Vectēvs saņemot dzimšanas dienas kūku un atcerējās, ka reiz kādu mazu zēnu ir darījis laimīgu, izpalīdzot. Dots devējam atdodas!

Pat mazs labs darbs rada tauriņa efektu un spēj padarīt pasauli labāku !

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl