Padomi sliņķēm, kā sakopt māju bez piepūles

Komentāri
Padomi sliņķēm, kā sakopt māju bez piepūles

Iespējams, tu katru dienu celies agri no rīta un mājās pārrodies vēlu vakarā. Bieži vien, rīta steigā māja paliek nekārtīga, drēbes izmētātas, trauki nemazgāti un putekļi krājas čupām. Ja tev nav laika, lai to visu savāktu, un brīvdienās esi par slinku, lai spodrinātu māju, tad ņem vērā šos ieteikumus!

Visam ir sava vieta

Atceries, ka katrs priekšmets atrodas savā vietā. Tai skaitā drēbes. Veic revīziju! Visu lieko bez žēlastības svied ārā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Kurpes – arī savā vietā

Kas attiecas uz apaviem, noteikti iegādājies paklājiņu, lai, ienākot mājās, uzreiz vari novilkt apavus, lai ar netīrajām zolēm “nepielāčotu” māju.

Logus – ciet

Protams, istabas ir jāvēdina, bet, turot logu visu dienu, pie tam, ja dzīvo vietā, kur ir nepārtraukta satiksme, putekļi var rasties paši no sevis.

Dīvāniem savs kažociņš

Lai izvairītos no dīvānu nosmērēšanas un putekļiem, pārklāj tiem pāri pārvalku, jo tas pavisam noteikti ietaupīs tavu laiku un arī pacietību. Vieglāk izmazgāt pārvalku nekā visu dīvānu, vai ne?

Ēd ēšanai paredzētā vietā

Aizmirsti par vakariņošanu pie televizora ekrāna. Ēd un našķojies ēšanai paredzētā vietā, virtuvē vai ēdamistabā. Tu taču negribi braukt ar putekļu sūcēju cauri visai mājai, lai atbrīvotu grīdas no čipsu paliekām?

Trauku mazgāšana

Atceries, ka vieglāk ir nomazgāt vienu trauciņu pēc katras reizes, kad to lieto, nevis nedēļu krāt netīros traukus, lai vairākas stundas pavadītu to mazgāšanā. Ēdiens ātri piekalst, tāpēc labāk nomazgāt tos pēc iespējas ātrāk, lai pašai nerastos riebums pret šo nodarbi.

Drīzumā Kanālā 2 pirmizrādi piedzīvos raidījums Tīrības maniaki. Kas zina, varbūt arī tev iepatiksies uzkopšana?

FOTO: neliels ieskats raidījumā

Lasi vēl