Padomi sejas glābšanai pēc ballītes

Komentāri

2. 2.iespēja

2/5

Nākamajā rītā pēc ballītes acīmredzamais – neticamais, ko mums parāda nejaukais spogulis, ir: pietūkušas acis, pelēka sejas krāsa, pamatīgi maisiņi zem acīm un skats, kas nenovēršami vēsta, – es gribu gulēt… Tomēr saņemt komplimentus par lielisko izskatu gribas arī šodien. Ja vien avārijas situāciju esi paredzējusi jau iepriekš un sagatavojusi vajadzīgos izejmateriālus savā ledusskapī, visu vēl var glābt.

1. iespēja

Foto: AĢENTŪRA/SCANPIX

Foto: AĢENTŪRA/SCANPIX

Tējas kompreses uz acīm izvelk toksīnus no ādas un uzlabo sejas krāsu. Saslapini vates plāksnīti melnās vai zaļās tējas stiprā novārījumā, atdzesē līdz istabas temperatūrai un uz 10 minūtēm liec uz acīm.Var mitrus tējas maisiņus ielikt ledusskapī, nedaudz tur atdzesēt un tad – uz sejas.Tējas ledus kubiciņu masāža. Vieglām kustībām – nedrīkst stipri berzt, tad seja kļūs par daudz sarkana. Šādam tējas un ledus savienojumam piemīt pampumu mazinošs un sejas krāsu uzlabojošs efekts.

2. 2.iespēja

2/5
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl