Komentāri
Padomi no vīriešu žurnāliem, kā iepatikties mums, sievietēm

Pirms viņš ir pateicis tev “sveika”, tu vari “noskenēt” vīrieša izturēšanos un piefiksēt pāris lietas, kas aprakstītas vīriešu žurnālos ar virsrakstu, kā flirtēt ar sievieti, nepasakot ne vārda.

Pavēro viņa izturēšanos – vīriešu auditorijai paredzētajos izdevumos tiek minētas vairākas ķermeņa valodas pazīmes, kas nepārprotami liecina par flirtu, piemēram, vīrietim, kam iepatikusies sieviete, nekad nekrustos rokas viņas klātbūtnē. Tāpat arī ar acu kontaktu – ja vīrietis nemitīgi cenšas to nodibināt ar tevi, tā ir flirta pazīme.

Kas attiecas uz sieviešu flirtu, par populārāko signālu tiek uzskatīta matu cirtu aiztikšana, kamēr dāma lūkojas vīrietim acīs. Tāpat par flirtu var uzskatīt uzacu piepacelšanu, līdzko vīrietis ir uzsācis sarunu. Lūk, populārākie padomi no vīriešu žurnāliem par to, kā mums, sievietēm, iepatikties. Vai visam piekrīti?

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl