Padomi, kā cīnīties ar zemu pašapziņu

Komentāri

2. Vai visu laiku pašcieņa jānotur?

2/7
Foto: Flickr.com/Pedro Ribeiro Simões

Foto: Flickr.com/Pedro Ribeiro Simões

Cik augsta ir tava pašcieņa?

Vai vari iztēloties savu draudzeni vai paziņu, par kuru domā, ka viņai ir zema pašapziņa? Paanalizē – kā tu zini, ka viņai ir zema pašapziņa? Kā tas izpaužas šīs sievietes uzvedībā, stājā, sarunās ar viņu? Atbildot uz šiem jautājumiem, tev kļūs skaidrāks, kā vari paanalizēt sevi. Ja daudz laika tērē, satraucoties par to, kāda esi, ko citi par tevi domā, bieži jūties neiederīga, klusībā pie sevis bieži kritizē sevi par kaut ko vai arī salīdzini ar citiem, allaž secinot, ka tie citi vai citas par tevi ir labākas, tas varētu būt signāls, ka tava pašapziņa ir zema. Katrai var būt garastāvokļa svārstības, bet vajadzētu sevi pavērtēt kopumā – ar kādām domām dzīvo ikdienā. Ja parasti esi ar sevi apmierināta, tikai šad un tad tev ir slikts garastāvoklis, tikai šad un tad nejūties par sevi gana pārliecināta, viss ir kārtībā. Ja tu pati sev vispār patīc, vari pasmieties par sevi, kad kaut kas neizdodas, spēj ikdienā darīt to, kas tevi iepriecina, tev ir pietiekami augsta pašapziņa.

2. Vai visu laiku pašcieņa jānotur?

2/7
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl