Oskars sievas dēļ gatavs izdarīt ko vājprātīgu… Skaties video!

1 komentārs
Oskars sievas dēļ gatavs izdarīt ko vājprātīgu… Skaties video!

Cik ironiski ir tas, ka Oskaram izdodas palīdzēt visām pasaules sievietēm, bet ar savām attiecībām viņš netiek galā? Kā izrādās, simpātiskajam Oskaram ir sieva, tomēr viņu starpā valda nesmukumi…

Anna ir Oskara sieva un viņiem ir kopīgs bērns – Dāvis. Tiesa gan, Anna jau kādu laiku tiekas ar citu, kuru jau dēvē par savu līgavaini un arī Dāvis dzīvo pie jaunā vīrieša.

Kādā strīdā, kas noticis sen atpakaļ un kuru atceras Oskars pēc tam, kad nonāca slimnīcā, Anna bijusi ļoti pikta un jautājusi, kādu piemēru viņš rāda savam dēlam.

Izrādās, Oskars atvēris klubu, kurā sievietes var iepazīties ar vīriešiem, ar mērķi tikt pie bērniņa. Oskaram ir tikai labākie nodomi un, kā pats atzīst, viss, ko viņš vēlas, ir tikai palīdzēt un darīt labu.

Oskars atsakās parakstīt šķiršanos, un strīda karstumā, izdara ko pārdrošu…

Seriāla II epizodi vari noskatīties te!

Foto

Video

TOP komentāri

  • SO.
    0 0 0

    SO.

    Tiši vai netīši, bet scenāristi parādījuši Latvijā tipisku ainu-kas paši neprot, citiem dod padomus.Citus mācit un kritizēt taču ir viegli.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl