Oriģināla kāzu dāvana – kāzu zīmētāja

Pievienot komentāru
Oriģināla kāzu dāvana – kāzu zīmētāja
FOTO: ekrānuzņēmums

Visbiežāk jaunais pāris viņu ceremonijas laikā nepamana. Tādēļ liels ir līgavas un līgavaiņa pārsteigums, kad dāvanā viņi negaidīti saņem albūmu ar savas laulību ceremonijas zīmējumiem.

Santa Salmiņa – Balode ar zīmēšanu kāzās sākusi nodarboties nejauši – draudzene palūgusi kādam jaunajam pārim sagādāt pārsteigumu.
Santa parasti baznīcā ierodas pati pirmā, līdzi ņemdama papīru un melnu flomāsteru. Kāzu zīmētājas ierastā vieta ir kreisā pusē no altāra. Kamēr kāzu viesi pulcējas, Santa jau uzzīmē baznīcas interjera elementus un ziedus. Kad atnāk jaunais pāris, tad vairs šādām detaļām neatliekot laika. Tad zīmētāju pārņem adrenalīns, gluži kā sportā sprinterim. Luterāņu baznīcas ceremonijas laikā var paspēt uzzīmēt astoņus, bet citu konfesiju – pat 10 un 11 zīmējumus. Vienīgais mīnuss – Santai pašai no radītajiem darbiem nepaliek pāri nekas. Nav pat laika tos nofotografēt. Kad laulību ceremonija beidzas, zīmētāja vēl steigā noformē aploksni, kurā zīmējumus ievietot, un atdod tos pasūtītājam. Arī emocijas, ar kādām jaunā ģimene saņem savu kāzu zīmējumus, viņai iet secen, jo parasti tie netiek pasniegti uzreiz pie baznīcas. Tomēr katrā kāzu ceremonijā saņemtās pozitīvās emocijas atsver visus nelielos profesijas mīnusus.

Skaties foto:

Arī kādreizējā raidījuma ”Stils Bez tabu ” vadītāja Antra Birzule savās kāzās nebija pamanījusi Santu, tādēļ pārsteigums par saņemtajiem zīmējumiem bijis ļoti liels un patīkams.

Skaties video: