Oriģināla kāzu dāvana – kāzu zīmētāja

Komentāri

Visbiežāk jaunais pāris viņu ceremonijas laikā nepamana. Tādēļ liels ir līgavas un līgavaiņa pārsteigums, kad dāvanā viņi negaidīti saņem albūmu ar savas laulību ceremonijas zīmējumiem.

Santa Salmiņa – Balode ar zīmēšanu kāzās sākusi nodarboties nejauši – draudzene palūgusi kādam jaunajam pārim sagādāt pārsteigumu.
Santa parasti baznīcā ierodas pati pirmā, līdzi ņemdama papīru un melnu flomāsteru. Kāzu zīmētājas ierastā vieta ir kreisā pusē no altāra. Kamēr kāzu viesi pulcējas, Santa jau uzzīmē baznīcas interjera elementus un ziedus. Kad atnāk jaunais pāris, tad vairs šādām detaļām neatliekot laika. Tad zīmētāju pārņem adrenalīns, gluži kā sportā sprinterim. Luterāņu baznīcas ceremonijas laikā var paspēt uzzīmēt astoņus, bet citu konfesiju – pat 10 un 11 zīmējumus. Vienīgais mīnuss – Santai pašai no radītajiem darbiem nepaliek pāri nekas. Nav pat laika tos nofotografēt. Kad laulību ceremonija beidzas, zīmētāja vēl steigā noformē aploksni, kurā zīmējumus ievietot, un atdod tos pasūtītājam. Arī emocijas, ar kādām jaunā ģimene saņem savu kāzu zīmējumus, viņai iet secen, jo parasti tie netiek pasniegti uzreiz pie baznīcas. Tomēr katrā kāzu ceremonijā saņemtās pozitīvās emocijas atsver visus nelielos profesijas mīnusus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties foto:

Arī kādreizējā raidījuma ”Stils Bez tabu ” vadītāja Antra Birzule savās kāzās nebija pamanījusi Santu, tādēļ pārsteigums par saņemtajiem zīmējumiem bijis ļoti liels un patīkams.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl