Komentāri

2. Pesimisti

2/8

Optimisti

Foto: Pixabay

Foto: Pixabay

Optimisti viegli soļo pa dzī­vi, bet vē­las saņemt lab­patiku no visa kā. Pēc zināt­nieku viedokļa, tā arī ir pamatproblēma. Gūstot baudu no ēdiena, ne ar ko neie­grožojot sevi, optimisti vieg­li var iedzīvoties liekos kilogramos. Turklāt, lai cik tas arī dīvaini iz­klausītos, šā tipa cilvēki visbiežāk pa­kļauti priekš­lai­cīgas nāves riskam, jo opti­misti bieži ne­adekvāti novērtē briesmas vai vien­kārši tās ne­ie­vēro. Tas attiecas arī uz da­žādām slimī­bām — viņi bie­ži domā, ka viss būs labi un laikus nevēršas pēc palī­dzības me­dicīnas ie­stādēs. Tā uz­skata ne tikai Ei­ro­­pas, bet arī ja­pā­ņu psi­hologi. Bet ame­­­rikāņi ir pār­lie­cināti, ka op­timisti lieto al­ko­holu un smē­­­­ķē biežāk nekā citi — ar piezīmi, ka, jo at­tīs­tītāks ir cil­vēks, jo akurātāk viņš iz­turas pret sa­vu ve­­­selību.

2. Pesimisti

2/8
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl