Oho! Pētnieki atklāj, kurā mēnesī pāri visbiežāk izšķiras!

1 komentārs
Oho! Pētnieki atklāj, kurā mēnesī pāri visbiežāk izšķiras!

Jaunākais pētījums liecina, ka vislielākā iespējamība pārim izšķirties ir pēc kopīgi pavadītām brīvdienām.

Vašingtonas Universitātes pētnieki veikuši pētījumu, kurā atklāts, ka vislielākās šķiršanās likmes ir pēc vasaras brīvdienām. Pētījumā sīkāk ir analizēts konkrēts šķiršanās posms, kas ir 2001.– 2015. gads, kas atklāja, ka lielākā daļa šķiršanās ir notikusi martā, bet neilgi pēc tam – augustā. Tāpēc precētie pāri neliekat lielas cerības, ka pēc romantiska brauciena uz sapņaino Parīzi jūsu laulība būs ilga un laimīga. Bet labās ziņas, ka to visu vari labot tieši septembrī.

Foto

TOP komentāri

  • Didzis
    0 0 0

    Didzis

    Tas ir stulbi uz ko tādu paļauties! Tas ir tāpat kā, ka zinātnieki ir atklājuši, kuri horoskopi visvairāk cietumos sēž un tie Strēlnieki! Tas ir līdzīgi kā RNG, kurš Tev katru reize ģenerē dažādu skaitļu virkni un Tu esi uzdevis programmai, pieņemsim, atlasīt katru reizi skaitļus, kuri beidzas ar 5. Katru reizi palaižot RNG virkni, skaitļu daudzums ar nobeigumu 5 mainīsies. Līdzīgi kā ar šiem atklājumiem kas kurā mēnesī. Atsķirība ir tikai tāda, ka dabā mums notiek pārejoši, nevis nospiežot podziņu un uzreiz ir cits daudzums un skaits.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl