Oho! No klauna par…

Komentāri

Nav noslēpums, ka daudzas no mums iedvesmojas no ārzemju sieviešu publicētajiem video vietnē Youtube, smeļoties idejas, kā labāk uzklāt kosmētiku un kādus trikus izmantot. Šis video ir absolūti “uzspridzinājis” visus sociālos tīklos, jo šādu rezultātu neviens negaidīja.

Izteiktāki vaigu kauli, šaurāks deguns, lielākas acis – šīs un vēl daudzas lietas ir iespējams paveikt ar kosmētikas palīdzību. Mīļās dāmas, atceramies, kosmētikas triki ir jautri un tos ir vērts izmēģināt, lai atrastu savu perfekto izskatu. Varbūt pat nāksies pārtapt par klaunu, lai rezultāts būtu tā vērts. Noskaties šo video!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto:

Video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl