Oho! Intars Busulis modelē Aijai Andrejevai jaunu tērpu

Komentāri

Dziedātāja Aija Andrejeva var būt lepna – ir radīta papīrlelle ar Aijas sejas vaibstiem, figūru un, protams, vārdu. Tagad Aijai jaunus tērpus var radīt ikviens.

Raidījumā LNT brokastis dziedātājai jaunas kleitas rada Aijai īpaši cilvēki – modes māksliniece Indra Salcēviča, mūziķis un producents Guntars Račs un viens no viņas skatuves partneriem Intars Busulis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Indra Salceviča zina, ka Aija nav no tām, kura lieto lētas bižutērijas, plastmasas jostas un tamlīdzīgas lietas. Aija ļoti gaumīgi izvēlās sev skatuves tērpu ne tikai uz skatuves, bet arī ikdienā.

Guntars Račs: ”Aija vienmēr ir eleganta, sievišķīga, vienmēr ir kaut kas mazliet apspīlēts, lai formas ir uzskatāmas…”  Guntars uzzīmē Aijai tērpu, kāda viņai vēl nav bijusi – karalisku kleitu.

Foto

Savukārt Intars Busulis Aijai modelē kokteiļkleitu. Intaram Aijas stils patīk, un viņš ir pamanījis, ka patīk arī citiem vīriešu kārtas pārstāvjiem. Intara darinātajai kleitai ir īsas piedurknes, lai varētu redzēt Aijas tetovējumus.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl