Oho! FOTO: Parīzes modes nedēļā modeles staigā ar kailiem krūtsgaliem!

2 komentāri
Oho! FOTO: Parīzes modes nedēļā modeles staigā ar kailiem krūtsgaliem!

Francijas modes nams Saint Laurent Parīzes modes nedēļā šokējis ne tikai viesus, bet arī augstās modes cienītājus. Šoreiz ekskluzīva zīmola modes skate pārsteidza ar atkailinātiem, spīdīgiem krūtsgaliem!

Jaunāka Saint Laurent pavasara/vasaras kolekcija dominē tumšās krāsas. Melna, pelēka, sudrabpelēka. Ādas svārki un topiņi, zelta metāliskie kostīmi ir kolekcijas jaunums. Bet vislielāko uzmanību šajā modes skatē pievērsa modeles ar atkailinātām krūtīm.

Modes nams radījis kleitas, kuras atsedz krūtsgalus un krūšu kopējo daļu, to knapi piesedzot ar caurspīdīgu tillu. Protams, zīmols nav aizmirsis par skaistajām mežģīnēm, kas ievijas krāšņajos apģērbos.

Foto: AFP/LETA

Foto: AFP/LETA

Foto

Ādas kleitas, kur viena krūts ir nosegta, bet otra atsegta, atgādina slavenā dziedātāja Džastina Timberleika un Dženetas Džeksones skatuves iestudēto šovu, kur dziedātājs noplēsa Dženetas Džeksones kleitas gabalu, atsedzot aizlīmētu krūtsgalu. Saint Laurent dizainers Antonijs modelēm piešķīris mirdzumu, krūtsgalu aizsedzot ar mirdzošu, sirds veida formu.

2 komentāri