Komentāri
Odrija Hepberna: sieviete no nekā var radīt frizūru, salātus un traģēdiju
Foto: pixabay.com

Kad runa ir par filmas galveno varoni deviņpadsmit gadus veco Holliju, kura nemitīgi cenšas sevi atrast un izprast, ko vēlas dzīvē sasniegt, sievietes ir sajūsmā. Galvenā varone un viņas atveidotāja Odrija Hepberna ir pasaules modes ikona – vienmēr eleganta, sirsnīga un pašpārliecināta.

No Odrijas Hepbernas ir iedvesmojušās tādas zvaigznes kā Kima Kardašjana, dziedātāja Bejonse un aktrise Natālija Protmane. Pat pēc aktrises nāves, pasaule nav aizmirsusi viņas dzīvesstāstus. Daudzas no mums vēlas piedzīvot filmas Breakfast at tiffany’s dzīvi realitātē. Klusās Ņujorkas ielas, tukšie, bet estētiskie Ņujorkas dzīvokļi un pats galvenais ballītes, grezni tērpi un izsmalcinātas rotas. Romantiskā saskriešanās ar svešinieku Polu un mīlestības uzliesmošana, ir īsta romantika. Jānorāda, ka dēļ šīs filmas, slavenais franču zīmols Givenchy ieguva milzu popularitāti, jo Odrija Hepberna padarīja zīmola radīto kleitu par zīmīgāko un atpazīstamāko apģērba gabalu visā modes vēsturē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto


Skaistums nav ārējais izskats, bet dvēseles stāvoklis. Odrija Hepberna iemieso sievietes ideālu. Tā kā Odrijas šarms bija un vēl joprojām ir neaprakstāms, tādēļ apkopojām, Odrijas Hepbernas astoņus ikoniskos citātus, kas izceļ sievietes dabu:

  • Sievietes skaistums neslēpjas apģērbā, ko viņa valkā, vai viņas figūrā vai matu sakārtojumā. Sievietes skaistums slēpjas acīs, jo tās ir ceļš uz sirdi, sirdi – kur mīlestība mājo. Patiesais skaistums slēpjas dvēselē. Tas ir redzams rūpēs, kad viņa rūpējas par saviem mīļajiem, tas ir redzams kaislē;
  • cilvēkiem, vairāk kā lietām, ir nepieciešams atjaunoties, atdzīvoties, atbrīvoties, ar citu palīdzību. Atceries, ja Tev kādreiz vajadzēs palīdzīgu roku, Tu to atradīsi savas rokas galā. Un ar gadiem Tu sapratīsi, ka Tev ir divas rokas, viena, lai palīdzētu pats sev, un otra, lai palīdzētu citiem;
  • lai būtu skaista stāja, ej ar apziņu, ka Tu nekad nebūsi viena;
  • sieviete no nekā var uztaisīt frizūru, salātus un traģēdiju;
  • Parīze vienmēr ir laba ideja;
  • visu dzīvi mamma man centās ieskaidrot, ka cilvēkam ir jābūt noderīgam. Viņa bija pārliecināta, ka dāvāt mīlestību ir svarīgāk, nekā to iegūt;
  • dzīvot tas ir kā skriet pa muzeju. Un tikai pēc tam jūs sākat aptvert, ko jūs ieraudzījāt, domāt par to un saprast, ka jūs nevarat to visu pieņemt un apdomāt uzreiz;
  • sievietes skaistums aug kopā ar viņas gadiem.

Iejūties Ņujorkas augstās sabiedrības rindās, iegūsti romantikas šarmu un iedvesmu savam Jaunā gada tērpam. Skaties romantisko filmu Brokastis pie ”Tifanija”, rīt kanālā LNT pulksten 09.05. 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl