Obligāti! Svaigi spiestu sulu kokteiļi – “vitamīnu bumba” tavai veselībai

Komentāri
Obligāti! Svaigi spiestu sulu kokteiļi – “vitamīnu bumba” tavai veselībai
Foto: publicitātes foto

Ne velti svaigi spiestus kokteiļus mēdz dēvēt par “vitamīnu bumbām”, jo, tos iedzerot, uzreiz jūties “kā no jauna piedzimusi”. Ja dzert svaigi spiestas sulas tev vēl nav izveidojies par ikdienas ieradumu, tad ir īstais laiks sākt “jaunu, skaistu dzīvi”. Sākoties drēgnajam rudens un ziemas laikam, ikvienam katru dienu ir nepieciešams uzņemt pietiekami daudz vitamīnu, lai būtu veselīgāki, enerģiskāki un dzīvespriecīgāki. Veselīgie dažādu augļu un dārzeņu kokteiļi ir labākais veids, kā saņemt organismam tik nepieciešamos vitamīnus un uzturvielas.

Iespējams, ka tev negaršo vai ir jau apnikusi katru rītu viena konkrēta dārzeņa vai augļa sula. Lai cik būtu garšīga, piemēram, burkānu sula, cik var dzert katru rītu vienu un to pašu? Tādēļ kokteiļu meistars Ross Roberts Stepānovs atklāj vairākas lieliskas kokteiļu receptes. Viņš arī atzīst, ka gan rudenī, gan ziemā, kad vēl pieejami mūsu pašu āboli, to sula ir neaizvietojama sastāvdaļa katrā veselīgajā kokteilī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Foto: Flickr.com

Foto: Flickr.com

Ieteikumi:

  • var pagatavot svaigi spiestu burkānu sulu, ar nelielu daudzumu sāli un trīs veidu piedevām pēc izvēles – saldo krējumu, olīveļļu vai bazilika pesto;
  • sulai būtu ieteicams pievienot pilīti eļļas, lai atbrīvotu vērtīgo E vitamīnu;
  • pesto var gatavot no visdažādākajiem zaļumiem – dillēm, pētersīļiem vai citiem zaļumiem, taču tā jau ir katra paša gaumes lieta;
  • pie burkānu sulas noteikti drīkst pievienot arī vērtīgo dzelzs avotu – biešu sulu, tikai jāatceras, ka biešu sulai, pirms tās lietošanas uzturā, ir jāļauj mazliet nostāvēties; to nedrīkst lietot uzreiz pēc izspiešanas;
  • biete un burkāns ļoti labi sadzīvo ar ābolu un ķirbi – tos droši var apvienot vienā kokteilī.

Tiem, kam patīk eksperimentēt, ieteicams jaukt visas šīs sastāvdaļas kopā un baudīt kārtīgu rudens un ziemas vitamīnu spridzekli!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl