3 komentāri
Novembris – Skorpionu mēnesis! Uzzini, kādas ir Skorpionu spilgtākās iezīmes!

Tas skan neticami, bet ir pienācis šā gada priekšpēdējais mēnesis – novembris. Lai arī aiz loga paveras drūms skats, ir auksts, tomēr šajā zīmē dzimušie ir gana pārliecināti, izskatīgi un, protams, seksīgi cilvēki.

Ja tava horoskopa zīme ir Skorpions, tad tev ir paveicies. Skorpioni ir izturīgi un darbīgi. Skorpiona zīmē dzimušie ir ļoti emocionāli cilvēki, bet ar stingru raksturu un vienmēr pastāvēs par savu taisnību. Skorpioniem piemīt radošums un šarms, kā arī šīs zīmes dzimušie ir ļoti valdonīgi un mīl komandēt citus cilvēkus.

Skorpioni ir tā zodiaka zīme, kuri patērē ļoti daudz enerģijas, viņi spēj sevi pilnveidot un attīstīt. Šie cilvēki ir apveltīti ar labu intuīciju un lieliskām analītiskajām spējām. Protams, tie cilvēki, kuri ir Skorpioni, tiek uzskatīti par ļoti seksapīliem, izskatīgiem un kaislīgiem. Ja esi Skorpionu zīmē dzimusi, tad uzzini, kuras pasaules slavenības arī ir Skorpioni!

Foto: slavenības – Skorpioni

TOP komentāri

 • Jaukā
  +3 +3 0

  Jaukā

  JĀAAAAAAA! Mēs esam vislabākie! un par intuīciju 10000000000%!!! piekrītu!
 • Scorpio
  +3 +3 0

  Scorpio

  Skorpioni ir VISSLABĀKIE!!!!!!!!!!!!!! un pilnīgi piekrītu visam teiktajam tā tiešām ir.
 • Zodiaka pavēlnieks
  +2 +2 0

  Zodiaka pavēlnieks

  Piekrītu! ne tikai sievietes ir tādas, bet vīrieši skorpioni ir pilnīgi tādi paši un intuīcija ir reāls ņuhs mums!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl