Noslēpumainie rituāli dārzā

Komentāri
Noslēpumainie rituāli dārzā

Apejiet ap savu dārza sētu, rokās turot kilogramu sāls un kilogramu rīsu, izbār­stiet tos platā joslā. Tā jūs izveidosit spēcīgu aiz­sardzības kon­tūru pret visu negatīvo.

Vislielākajā dārza kokā iekariet ap­mēram metru garu trīskrāsainu “asti” — dzeltenu, gaiši zilu un zaļu lenti. Lentītes salieciet kopā, vienā galā iesie­niet mezglu un piespraudiet pie koka. Rudenī, kad kopsit dārzu un dedzi­nāsit lapas, sadedziniet arī lentītes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nosakiet aptuvenu jūsu dārza ģeo­met­risko centru un novietojiet tajā ja­pānisku ak­mens lukturīti. Vakaros tajā regulāri jādedzina svecīte, bet dienā akmens lukturītī varat nolikt trauciņu ar ūdeni putniem. Ja jūsu dārzā šā dekoratīvā lukturīša vēl nav, tad to ļoti ieteicams iegādāties — tā jūs savai zemei un dār­zam labvēlīgu ener­ģiju nodrošināsit uz ilgu laiku.

Vēl viens aizsardzības un har­mo­nizācijas rituāls, taču ņemiet vērā, ka tas piemērots ti­kai pareizas formas četrstūrainiem dārziem. Ņemiet četras “sudraba” (sudrabainas krā­sas) monētas un augošā Mēnesī ierociet tās dārza visos četros stūros.

Un ievērojiet, ka dārzā vienmēr jā­valda kārtībai, tajā nedrīkst mē­tāties pāri palikušie būvmateriāli, veci dēļi, sen nonēsātas drēbes, pa roku galam pamesti darba rīki utt.

Foto: liliju ziedu izstāde Latvijas Dabas muzejā

Lasi vēl