Noslēdzies skaistumkonkurss ”Mrs/Miss.Top of the World”; Latvijas pārstāve tiek pie titula

0 Komentāru
Noslēdzies skaistumkonkurss ”Mrs/Miss.Top of the World”; Latvijas pārstāve tiek pie titula
PUBLICITĀTES FOTO

No 11. līdz 13. novembrim ”online” režīmā norisinājās starptautiskais skaistumkonkurss ”Mrs/Miss.Top of the World 2021”, kurā par karalieņu kroņiem sacentās 18 dalībnieces.

Par skaistumkaralieņu kroņiem sacentās Āzijas, Indijas, Krievijas, Arubas, Kipras, Armēnijas, Eirāzijas, Armēnijas, Ziemeļrietumu Eiropas, Ziemeļatlantijas, Tuvo Austrumu, Vidusjūras, Latvijas, Baltijas, Arābu Emirātu, Anglijas pārstāves.

Latviešu jauniete iegūst otro Vice Miss titulu skaistumkonkursā ”Miss Teen Top of the World”

Dāmas demonstrēja savus talantus – dziedāja, zīmēja, dejoja, atrādīja aktiermākslu un veidus, kā ar mākslas palīdzību var iegūt iekšējo mieru.

Par talantīgāko žūrija atzina Mrs.Arubu, kuras vokālās dotības neatpalika no Adeles dziedājuma.

Miss.Latvija pārstāve Ieva Romaško uzvarēja skatītāju balsojumā un ieguva titulu “Modele”, bet Mrs.Latvija pārstāve Līga Jenča-Salceviča ieguva I Vice titulu un titulu “Skaistums”.

”Skaistumam nav vecuma limita!” Dāmas pēc 60 apvienojas fotoprojektā un nodemonstrē sievišķību

Galveno kroni Mrs kategorijā izcīnīja Krievijas pārstāve, bet Miss kategorijā – Patrīcija Karpa, kura pārstāvēja Apvienotos Arābu Emirātus. 18 gadus vecā jauniete dzimusi Latvijā, bet visu apzināto dzīvi aizvada Dubaijā.

Žūrija vērtēja skaistuļu talantu, profila interviju, kā arī fotogrāfijas, kurās dāmām bija jādemonstrē vakartērpi, tautastērpi un bikini.

Vakaru ”online” režīmā vadīja lielo izmēru skaistumkaraliene Madara Railija un konkursa organizatore Kristīne Lindenblate.

0 Komentāru