Noslēdzies skaistuma konkurss ”Mrs. Top of The World”. Viens no uzvaras kroņiem tiek arī Latvijas pārstāvei

0 Komentāru
Noslēdzies skaistuma konkurss ”Mrs. Top of The World”. Viens no uzvaras kroņiem tiek arī Latvijas pārstāvei
Publicitātes foto

No 29. maija līdz 2. jūnijam Rīgā norisinājās pasaules līmeņa skaistuma konkurss ”Mrs.Top of The World”. Konkursa fināls skaistules pulcēja klubā ”Studio 69”, kur par uzvaru sacentās dāmas no Latvijas, Lietuvas, Baltijas, Krievijas, Serbijas, Indijas, Zviedrijas, Ukrainas, Izraēlas, Bulgārijas un Āzijas.

Konkurss sākās ar ”Mrs. Top of The World” himnas pirmatskaņojumu, skaņdarbam mūzikas autors ir komponists Gaitis Lazdāns, bet vārdu autore Diāna Lasinska. Himnas iedziedāšanu, šova organizatore Kristīne Lindenblate bija uzticējusi jaunajai dziedātājai Sabīnei Prenclavai.

Pasākuma vadītāja gods, kā jau katru gadu, tika uzticēts dziedātājam Roberto Meloni, kurš ne tikai vadīja pasākumu, bet arī izpildīja savu jauno, vasarīgo hītu ”Vasara”.

Konkursu apmeklēja arī citu gadu kronētās konkursa dalībnieces, kuras beigu beigās pasniedza uzvarētājām kroņus un savas simpātiju balvas. Tāpat skatītāju rindās varēja manīt sabiedrībā zināmas personas.

Par 2018. gada ‘Mrs.Top of The World” uzvarētāju tika kronēta Krievijas pārstāve Anna Tunickaja, Skatītāju simpātijas kroni ieguva Ukrainas pārstāve Irina Postolova, par pirmo vice miss kļuva Zviedrijas pārstāve Madelaina Valgrīna Vikerija, par otro vice miss kronēja Švetu Sutaru no Indija, trešās vice miss titulu ieguva Sigita Cīrule no Latvijas, toties ceturtās vice miss kronis tika Serbijas pārstāvei Andreai Citeticai.

0 Komentāru