Komentāri
Noslēdzies ”Eucerin” konkurss! Zināmi laimīgie uzvarētāji
Eucerin publicitātes foto (Eucerin)

Otrdien, 2. maijā, plkst. 12.00 noslēdzās divu nedēļu ilgais konkurss, kas tapis kopā ar profesionālo dermokosmētikas līdzekļu ražotāju ”Eucerin®”. Konkursā Tev bija jāizpilda tests, kas palīdz noteikt Tavu ādas tipu, jāatstāj sava kontaktinformācija un viss – Tu piedalies izlozē par vienu no četriem ”Eucerin®” balvu komplektiem.

Konkurss kopumā noritēja divas nedēļas. Pirmās nedēļas uzvarētājus vari uzzināt šeit.

Otrajā izlozē laimējuši šie dalībnieki:

• Inta B., kuras telefona numurs beidzas ar 347
• Ligita E., kuras telefona numurs beidzas ar 449
• Viktorija B., kuras telefona numurs beidzas ar 857
• Zane A., kuras telefona numurs beidzas ar 100

Apsveicam! Uzvarētāji balvā saņems ”Eucerin®” balvu komplektus, kuros katrā ir ”Elasticity+Filler” dienas krēms un ”Elasticity+Filler” nakts krēms. Ar uzvarētājiem sazināsimies personīgi.

Konkurss ir noslēdzies, taču Tu joprojām vari noteikt savu ādas tipu, lai izvēlētos pareizos ādas kopšanas līdzekļus tieši sev. Dari to pati un pastāsti draudzenēm!

TESTS: nosaki savu ādas tipu!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl