Komentāri
Noskaidroti Māmiņdienas sveicienu konkursa uzvarētāji
Laura Paegle kopā ar savu mīļo māmiņu. Foto: No personīgā arhīva

Tuvojoties Mātes dienai, portāls Skaties.lv izsludināja konkursu, meklējot sirsnīgākā, jaukākā un siltāka sveiciena autorus, kuru māmiņas šajos svētkos saņems ne vien atvašu sveicienus, bet arī kādu praktisku dāvaniņu.

Dāvanu maisiņu ar kvalitatīvu un kopjošu kosmētiku no L’Oreal Paris saņems Lauras Paegles, Adriana un Dartas Gailisu un Sabīnes Gaļkevičas māmiņas.

Lūk, trīs siltākie un jaukākie no portālam Skaties.lv iesūtītajiem sveicieniem:

”Vēlos apsveikt savu mammīti Guntu Mūzi Trikātā Māmiņu dienā.
Paldies Tev par katru dienu, ko esam pavadījušas kopā, paldies Tev par atbalstu un padomiem, kas tik ļoti man ir noderējuši svarīgu lēmumu pieņemšanā, paldies par sirds siltumu, kas tik ļoti noder vislietainākajās un drūmākajās dienās. Paldies par katru atbildēto telefona zvanu, jo dažreiz ir vajadzīgs dzirdēt tikai Tavu balsi, lai saņemtos un dotos uz mērķi.
Mīļi tevi sveicu, māmiņ, šajā burvīgajā dienā.
Jāpiebilst, ka 10. maijs ir dubultsvētki manai mammai, jo šajā dienā viņai ir arī dzimšanas diena.
Divi mīļi svētki vienā īpašā dienā:):):)”
Ar šādiem vārdiem savu māmiņu sveic Laura Paegle.

”Par to mīļumiņu,
Kas tev, māmiņ, acīs smejas,
Lai tev šodien visi ziedi,
Kas aug dārzos, pļavās, lejās,
Klāt vēl mana sirsniņa
Un vēl salda bučiņa! ”
Mīļus sveicienus savai māmiņai māmiņu dienā sūta Adrians un Darta Gailisi.

”Mamma ir viss! Mana mamma man ir viss! Mamma – tas ir pirmais vārds, ko iemācāmies, mamma ir pirmais visums, kurā vērojamies! Viņa ir lielākais luteklis un lielākā manas dzīvības laime, mans dzīves eliksīrs, ar kuru piepildīta mana dzīve!
Mīļā, mana, mammīte, visums mans bezgalīgais! Māmiņdiena vēl viens apliecinājums katrai dienai, ka esi īpaša un vienīgā, mana un neatkārtojamā! Es nekad nepazaudēšu tavu lomu un tavu spēku sevī, jo mīlu tevi tā kā nevienu! Mans kosmoss neaptveramais un mēs kā zvaigznes tajā! Mīlu.”

Savu māmiņu sveic Sabīne Gaļkeviča.

Lasi vēl