Komentāri
Noķer pavasara gariņu, ar spilgtiem un izteiksmīgiem apģērbiem!

Ņujorkas modes nedēļa turpinās, un par tās košāko kolekcijas radīšanu, ir jāpateicas slavenajam amerikāņu dizainerim Džeremijam Skotam, kurš ir pazīstams ar košu un krāsainu apģērbu veidošanu.

Džeremija Skota jaunākā kolekcija kārtējo reizi pārsteidz.  Šī kolekcija reprezentē dizainera rokrakstu. Kolekcijas vienmēr ir spilgtas un izteiksmīgas, pievienojot dažāda veida motīvus. Džeremijs Skots bieži vien meklē iedvesmu no dažādiem multfilmu varoņu tēliem, kā piemēram, Spongebob, The Simpsons, Shrek. Kolekcijas vienmēr ir izcēlušās ar spilgtām krāsām. Šo apģērbu izvēlas tās sievietes, kuras modes jomā ir īstas modes pazinējas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl