Nogalināt taču ir labākais veids, kā palikt kopā uz mūžu… Pirmais ieraksts

7 komentāri
Nogalināt taču ir labākais veids, kā palikt kopā uz mūžu… Pirmais ieraksts

Kas sievietēm liek krāpt (piekāst) savus vīriešus, pārkāpt laulību un riskēt ar visu, kas viņām ir? Bet varbūt viņas riskē ar to, kā nemaz nav? Nav kaisles, nav uzmanības, nav pārsteigumu. Vai tad pazaudēt nevērību no viena un iegūt atzinību no cita vispār ir zaudējums? Es nekad nepaliktu vietā, kur jūtos slikti, ietu projām, atpakaļ neskatoties un lai tā būda nodeg rūkdama. Tam taču būtu jābūt tik vienkārši, tik viegli. Bet nē – cilvēki piesūcas viens otram kā ērces un neļaujas atsvabināties, kaut pašiem jau sen skaidrs, ka šajā savienībā jau sen nav prieka, nav attīstības, tā ir nolemta vienaldzībai un tukšumam. Laika patēriņš bez nākotnes.

Attopieties, šķiršanās taču nav nekāda traģēdija! Būt nelaimīgam, nesaprastam, lūk, tās gan ir šausmas, no kurām jātin makšķeres, kolīdz vien rodas iespēja.

Nolemjot dzīvot kopā, it kā būtu jāpieņem otrs cilvēks ar visiem viņa kankariem un trūkumiem – ja esi ar mani, tad patiešām esi ar mani, nevis ar to sevis izdomāto fantomu! Skāde tāda, ka mēs viens otra trūkumus nemaz tik ātri nepamanām, jo paši esam aizņemti ar izlikšanos par labākiem, ar otra apbrīnošanu, ar sava ego slavēšanu. Pārāk bieži lēmums par kopdzīvi tiek pieņemts iemīlēšanās aizplīvurotībā, seksīgas balss vai skaista auguma apstulbumā, ne velna nesaprotot par to, kāds cilvēks nostājies mums līdzās. Vai brīdī, kad mums atveras acis, mīlestība vēl būs gana spēcīga, lai saprastu un pieņemtu?

Foto: pirmais ieskats seriālā Šķiršanās formula

Vai arī naids būs guvis virsroku un saņems mūs aiz rīkles, raisot vēl nepiedzīvotas tieksmes? Nogalināt taču ir labākais veids, kā palikt kopā uz mūžu – tu nekad nebūsi kopā ar citu, tu nekad neatradīsi to, kas tevi spēj mīlēt vairāk nekā es, tev nekad un neviens nebūs labāks par mani. Tas taču ir tik vienkārši, vai ne? Interesanti, vai es pats arī spētu atņemt dzīvību? Mīlestības vārdā. Mīlestības.

*Jau drīzumā TV3 ekrānos būs skatāms jauns seriāls Šķiršanās formula. Seriāla Šķiršanās formula galvenā sižeta līnija caurvīsies attiecību un dažādu dzīves situāciju ainām. Galvenais varonis Oskars, kuru seriālā atveido Dailes teātra aktieris Intars Rešetins, ir intelektuāls un ironisks žurnālists. Oskars raksta blogu par paša piedzīvoto šķiršanos. Šis bija Oskara pirmais ieraksts.

Video: Šķiršanās formula. I epizode

7 komentāri