Komentāri
Noderīgi veidi, kā samazināt svaru, neejot uz sporta zāli

Zaudēt lieko svaru ir daudzu sieviešu lielākais un neiespējamākais izaicinājums, kura izpildīšana ir smags darbs, un bieži vien mūsu karstākās vēlmes par ideālu augumu tiek sagrautas jau pirmajās sporta nodarbības stundās.

Ja esi taupīga sieviete un lieku naudu sporta zālei nevari atvēlēt, vai vienkārši, cilvēku bari nav tavs lauciņš, neuztraucies, jo arī, neapmeklējot sporta zāli, vari zaudēt savus liekos kilogramus, no kuriem tik ļoti centies atbrīvoties. Protams, sēdēšana mājas nepalīdzēs, tev ir nepieciešamas fiziskās aktivitātes. Dodies pastaigās, neizmanto liftu, bet staigā pa kāpnēm. Fotogalerijā esam apkopojušas noderīgus veidus, kā, iespējams, zaudēt svaru, neejot uz sporta zāli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl