Noderīgi sievietēm: ko par vīrieti stāsta izvēlētā kaklasaite?

Komentāri
Noderīgi sievietēm: ko par vīrieti stāsta izvēlētā kaklasaite?

Ejot uz teātriem, operām vai saviesīgām vakariņām, tagad arī tu varēsi noteikt, ko par vīrieti liecina, viņa izvēlētā kaklasaite. 

Cik gan bieži neesam dzirdējušas, ka vīriešiem nemaz nepatīk ģērbties uzvalkos, kur nu vēl ap kaklu siet tauriņu vai kaklasaiti. Lai arī, mums, sievietēm, tas var šķist ļoti vīrišķīgi un seksīgi, vīriešiem tā var nelikties nemaz. Vai zināji, ka smalkas kaklasaites īpašnieki ir optimisti un romantiski vīrieši, bet, ja uz kaklasaites ir platas svītras, šādi vīrieši ir pedanti? Tik daudz kaklasaišu veidu, tik daudz vīriešu. Apskati un iepazīsties, ko izvēlētā kaklasaite liecina par vīrieti. Varbūt šo piektdien, dodoties uz kādu Vecrīgas kafejnīcu, tev tas lieliski noderēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Smalkas kaklasaites

Foto: pixabay.com

Foto: pixabay.com

Parasti izvēlas jautri, optimistiski un romantiski vīrieši, kuriem patīk izklaides. Vi­ņiem bieži ir sīki romāniņi ar vairākām sievietēm, viņi neatsakās pasēdēt ar draugiem pie alus kausa, patīk dāvi­nāt un saņemt dāvanas.

Tumšas, platas kaklasaites

Foto: pixabay.com

Foto: pixabay.com

Iecie­nījuši konservatīvi priekšnieki. Viņiem patīk koman­dēt, necieš strī­dus un pa­kļautos, kuriem ir savs per­soniskais vie­doklis. Šie ir skaudri cilvēki ar smagu raksturu.

Kaklasaites ar platām svītrām

Foto: pixabay.com

Foto: pixabay.com

Nēsā solīdi, par sevi pārliecināti vidēja vecu­ma vīrieši, pedanti, kuri it visā mīl kārtību. Rietumos svītraina kaklasaite ir veik­­­­smīga biznesmeņa klasisks atribūts.

Horizontālas, vertikālas vai diagonālas svītras

Foto: LETA

Foto: LETA

Vīrieši, kuri dod priekšroku kakla­saitēm ar horizontālām, vertikālām vai diago­nālām svītrām, ir korekti, uzti­cami, rūpīgi. Viņi būtu ideāli dzī­ves­biedri un tēvi, ja vien vairāk laika veltītu ģimenei. Taču darbs un karjera viņu dzīvē ir pirmajā vietā.

Ja vīrietis izvēlas kaklasaiti ar  ģeo­metriskiem zīmējumiem, tas liecina par spēju koncentrēt uzmanību un saprātīgi plānot ne tikai savu karjeru, bet arī per­sonīgo dzīvi.

Vienkrāsaina

Foto: pixabay.com

Foto: pixabay.com

Ja kaklasaite ir vienkrāsaina, tas liecina par tās īpašnieka piesardzību un noslēgtību. Starp viņiem ir daudz pe­dan­tisku cilvēku un birokrātu. Dzīvē viņi visur vēlas kārtību, ievēro likumus. Mīlas dzīvē viņiem trūkst iztēles un viņi ir neat­saucīgi pret savu partneri.

Kaklasaites ar mazām figūriņām, rombiņiem, vienkāršiem ornamen­tiem

Foto: LETA

Foto: LETA

Izvēlas maigi vīrieši.­ Viņi nav tendēti uz nik­numu, rupjumu vai ļau­numu. Viņi ir uzticami partneri dzīvē, laulībā un darbā, viņiem ir laba hu­mora izjūta. Taču jūs nesa­gaidīsiet no viņiem spontānus jūtu uz­lie­smo­jumus un darbības impro­vizācijas.

Kaklasaiti ar sīku zīmējumu

Foto: pixabay.com

Foto: pixabay.com

Izvēlas vīrieši, kuri ir neizlēmīgi savā darbībā, taču ir labi izpildītāji.

Kaklasaiti ar sīkiem punktiņiem

Foto: LETA

Foto: LETA

Izvē­las labi profesionāļi savā jomā, ap­zinīgi strādnieki. Viņi ir noslēgti un nerunīgi cilvēki. Ja satiek savu “īsto” sievieti, tad kļūst uzticami vīri.

Kaklasaiti ar puķēm

Foto: LETA

Foto: LETA

izvēlas īsti roman­tiķi. Viņi ir labsirdīgi un vadās pēc jūtām, ne­vis prāta, ir gudri un pārliecināti par sevi.

Košas kaklasaites ar ekstra­vagan­tiem zī­mē­­jumiem

Foto: LETA

Foto: LETA

izvēlas emocio­nālas un impulsīvas dabas vīrieši, kuriem bieži piemīt neparastas rakstura īpa­šības. Ar bruņiniecisku attieksmi viņi prot ātri ie­karot sievietes uz­ticību. Bieži šiem vīrie­šiem ir radoša profesija vai hobijs. Viņi skatās uz pasauli caur rozā brillēm. Mī­les­tības attiecībās viņiem ir tendence lidināties mākoņos, tāpēc sva­rīgi, lai vismaz sieviete stingri stāvētu uz zemes.

Foto

Košas, rūtainas

Foto: flickr.com

Foto: flickr.com

No tālu­ma acīs krītošas kaklasaites izvēlas vīrieši ar fiziskiem trūku­miem un veselu kaudzi kom­pleksiem. Viņiem tas ir gandrīz vai vienīgais veids, kā pievērst sev apkār­tējo uzmanību.

Šauras ādas kakla­sai­tes un zīda aukliņas ar dār­­gām piespraudēm

Foto: pixabay.com

Foto: pixabay.com

Izvē­las māk­slinieki, aktieri, dizaineri, rakst­­nieki un pasākumu orga­nizatori.

Kaklasaite, kura sniedzas ze­māk par siksnu

Liecina par dominējošu dabu un stin­gru raksturu.

Kaklasaites zilā

Krāsa liecina par atklā­tību, uz­ticību, sabiedriskumu un labvēlīgumu.

Kaklasaites tumši sarkanā

Krāsā iz­vē­­las par sevi pārliecināti vīrieši.

Koši sarkanu

Krāsu izvēlas ambiciozi un enerģiski vīrieši, kuri tiecas pēc varas.

Gaiši zaļu

Kaklasaiti izvēlas vīrieši, kuri sevi augstu vērtē un kuriem ir augstas prasības pret apkārtējiem.

Tumši zaļas

Kaklasaites cienītājiem patīk ērtības un mājas pavarda siltums.

Brūnas

Kaklasaites liecina par atvērtību.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl