Noderīgi padomi, kā rīkoties, ja kāzu dienā līst lietus

Pievienot komentāru
Noderīgi padomi, kā rīkoties, ja kāzu dienā līst lietus
Foto: freeimages.com

Gatavojoties lielajai dienai, viena no regulārajām nodarbēm ir ielūkošanās dažādos laika ziņu portālos. Turklāt, kā zināms, ļoti bieži tie ”nestāsta” patiesību un prognozes mēdz būt kardināli pretējas. Jebkurā gadījumā – kāzu dienas laika apstākļi ir absolūta laimes spēle.

Protams, ka visiem gribas skaisto, silto laiku, bet pats galvenais – lai nelīst. Taču kāzas ir notikums, kad nedrīkst paļauties uz veiksmi un ir jānodrošinās ar plānu ”B”. Nav jākrīt panikā, bet kārtīgi jāsagatavojas. Lūk, daži vienkārši ieteikumi, kurus ieteicams ņemt vērā.

  • Noteikti nodrošinies ar matu laku, matu sprādzēm un maiņas apaviem. Skaistās kurpes novelc pēc laulību ceremonijas un uzvelc pirms svinību sākuma telpās. Kad iesiet pār septiņiem tiltiem vai fotografēsities brīvā dabā, neviens nemanīs, ka kājās tev būs citas – daudz vienkāršākas kurpes. Varbūt pat speciāli iegādājies baltus vai košas krāsas (kas ir tavu kāzu īpašā krāsa) gumijas zābakus. Fotosesijā tas būs jauks akcents. Ja ir silts – vari arī fotografēties ar basām kājām.
  • Ja iepriekš jau zināt, ka lietus, visticamāk, līs, mēģiniet “apspēlēt” lietus tēmu telpu dekoros. Izmantojiet baltus lietussargus, gumijas zābakus un dekoratīvos mākoņus un lietus lāses. Tad lietus kļūs par jūsu kāzu ”rozīnīti”.

Foto

  • Lai aizsargātu kleitu, ejot obligāti to nedaudz piepacel. Vislabāk, ja kādu dienu iepriekš uzvilksi kleitu un izmēģināsi. ”Apieties”ar kleitu, kādu tu neesi ieradusi  valkāt ikdienā, nav nemaz tik vienkārši arī tad, ja nelīst. Īpaši, ja kleitai ir šlepe, vai arī – tā ir kuplā “princešu” kleita ar stīpu. Kleitas apakšmalu var arī apstrādāt ar speciālu līdzekli pret ūdeni un netīrumiem.
  • Gatavojoties kāzām, nedrīkst aizmirst par siltākām drēbēm, jo tu taču nevēlies uzreiz pēc mūža skaistākās dienas saslimt. Tādēļ, lai arī kāzas paredzētas pašā vasaras vidū, noteikti parūpējies, lai tev būtu ko ”uzmest uz pleciem”, īpaši tad, ja kleita ir bez piedurknēm. Domājot par lietu, noteikti paņemiet līdzi lietussargu, bet neiztrūkstošajam kāzu dzērienam šampanietim līdzās mašīnas bagāžniekā ieliekat termosu ar karstu tēju.  .
  • Galvenais – atceries, ka šo dienu nedrīkst izbojāt ne lietus, ne sniegs, ne virpuļviesulis. Izbaudi savu skaisto dienu un nesatraucies par tādiem dzīves sīkumiem kā lietus. Arī kāzās der atcerēties teicienu par laika apstākļiem un nepiemērotu apģērbu. Ja būsiet labi sagatavojušies, viss būs ”pa pirmo”!